• zp-office@gryshyn-partners.com.ua
  • +38 (050) 942-18-12

Круглий стіл на тему «Особливості кримінального провадження у справах, пов’язаних з військовими злочинами»

Круглий стіл на тему  «Особливості кримінального провадження у справах, пов’язаних з військовими злочинами»

14 листопада 2014 року на базі Запорізького Національного університету відбудвся круглий стіл на тему «Особливості кримінального провадження у справах, пов’язаних з військовими злочинами».

У ході заходу учасники круглого столу обговорили:

Проблемні питання кваліфікації військових злочинів.
Аналіз елементів складів злочину, передбаченого статтями 407, 409 КК України.
Проблемні питання досудового розслідування справ, пов’язаних з військовими злочинами.
Особливості підтримання державного обвинувачення у кримінальному провадженні у справах, пов’язаних з військовими злочинами.
Окремі аспекти дій захисника у кримінальному провадженні щодо військових злочинів.
Стан судової практики у справах, пов’язаних з військовими злочинами.

На жаль, проблема військових злочинів для України є занадто актуальною наразі і при відсутності достатньої практики потребує детального обговорення та вирішення спільної концепції захисту як нашої держави вцілому, так і кожного окремого громадянина.

Участь у круглому столі взяли: адвокат, голова Запорізького відділення ВГО «Асоціація адвокатів України» Маргарита Трипольська; адвокат, директор Запорізького обласного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олена Дємєнєва, адвокати Міжнародної юридичної фірми ‘Ярослав Гришин та Партнери’ Дмитро Яценко та Дмитро Гладкий, адвокати Запорізького обласного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, юристи, представники органів державної влади, наукових установ, судді Апеляційного суду Запорізької області.

Дякуємо модераторам заходу: адвокату, головау Запорізького відділення ВГО «Асоціація адвокатів України» Маргариті Трипольскій та адвокат, директор Запорізького обласного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олені Дємєнєвій за проведений захід і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Захід організовувався за підтримки МЮФ «Ярослав Гришин та Партнери»

Поделиться информацией в соцсетях:

Похожие публикации

Оставить комментарий :