Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Адвокати МЮФ ‘Ярослав Гришин і партнери’ взяли участь у заході Асоціації адвокатів України

Адвокати МЮФ ‘Ярослав Гришин і партнери’ взяли участь у заході Асоціації адвокатів України

24 сентября 2014   Новости

16 вересня 2014 року у стінах Запорізького національного університету відбулося підписання Меморандуму про співпрацю. Від Запорізького національного університету у заході взяли участь Перший проректор – Бондар Олександр Григорович; декан юридичного факультету – Коломоєць Тетяна Олександрівна; від ВГО «Асоціація адвокатів України» ? Президент Всеукраїнської громадської організації Чернобай Олег Валерійович, голова відділення у Запорізькій області Трипольська Маргарита Ігорівна та активні адвокати відділення, зокрема співробітники Міжнародної юридичної фірми ‘Ярослав Гришин і партнери’.

Бондар Олександр Григорович висловив вдячність Асоціації адвокатів України за увагу до університету, адже залучення професійних громадських організацій до діяльності університету надає можливість піднести підготовку юридичних кадрів, професіоналізм науковців, практикуючих юристів та адвокатів Запорізького регіону на якісно новий рівень. В свою чергу Чернобай Олег Валерійович висловив сподівання на реалізацію в рамках Меморандуму цікавих спільних проектів та заходів у найближчий час.

Учасники заходу під час виступів підтримали ідею подальшої співпраці. Меморандумом передбачено спільну реалізацію конкурсу зі стажування та працевлаштування кращих студентів Університету до провідних фірм та установ України.

В рамках заходу Президентом ААУ було проведено лекцію для студентів Запорізького національного університету та продемонстровано презентацію про діяльність ВГО «Асоціація адвокатів України». Студенти Запорізького національного університету висловили бажання приймати участь у заходах та програмах ААУ.

Після підписання документу Коломоєць Тетяна Олександрівна вручила Президенту ААУ Олегу Чернобаю книгу за власним авторством. Президент ААУ в свою чергу поздоровив юридичний факультет ЗНУ з 25-річчям та вручив подяки Бондару Олександру Григоровичу та Коломоєць Тетяні Олександрівні за розвиток співпраці та партнерства між організаціями.

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: