Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Поздоровляємо колег з Днем адвокатури

Поздоровляємо колег з Днем адвокатури

19 декабря 2014   Новости

«…ураховуючи важливу роль адвокатури в розбудові правової держави, захисті конституційних прав і свобод громадян, велике громадське значення цієї правозахисної інституції в Україні…». Саме з такими словами запроваджено святкування Дня адвокатури в Україні.
Міжнародна юридична фірма ‘Ярослав Гришин та Партнери’ поздоровляє всіх колег з професійним святом. Бажає із натхненням та запалом перемагати, захищаючи права та свободи громадян, святкувати верховенство права та торжество справедливості за кожною справою у провадженні.
МЮФ докладає усіх зусиль для розбудови сильної та сучасної адвокатури в Україні.Ставе на перше місце права та свободи людини та громадянина, дотримуючись та керуючись світовими стандартами адвокатської професії.
Усвідомлюючи роль та місію адвокатури в процесі розбудови цивілізованого демократичного суспільства, адвокати та юристи Міжнародної юридичної фірми ‘Ярослав Гришин та Партнери’ на умовах pro bono надають правову допомогу учасникам бойових дій в зоні АТО та постраждалим від злочинного свавілля влади під час Революції гідності.
Визнаємо за адвокатською спільнотою відповідальність за розвиток правової та демократичної держави. Саме наша з вами, колеги, небайдужість до долі кожного окремого українця та усього суспільства вцілому — є невід’ємною складовою України, в якій людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються найвищою соціальною цінністю.

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: