Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Новости

17 червня керуючий партнер міжнародної юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери», депутат Запорізької обласної ради Ярослав Гришин подав документи до Центральної виборчої комісії для реєстрації кандидатом у народні депутати України на парламентських виборах, що мають відбутися 21 липня. Ярослав Гришин балотується у 75-му мажоритарному окрузі, що охоплює Дніпровський та Заводський райони міста Запоріжжя.
Велика палата Верховного суду погодилася з рішеннями першої та апеляційної інстанцій, якими задоволено позов клієнта міжнародної юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери» у повному обсязі.
5 червня Перший сенат Конституційного Суду України на пленарному засіданні у формі письмового провадження розглядав справу за конституційною скаргою заслуженого лікаря України Сергія Завгороднього щодо відповідності Конституції України (конституційності) другого речення частини четвертої статті 130 Кодексу законів про працю України. Уповноважена особа, що діє від імені клієнта – адвокат міжнародної юридичної фірми Станіслав Гришин.
Команда міжнародної юрфірми «Ярослав Гришин і партнери» надає послуги із повернення сплачених коштів.
Третя дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя притягнула суддю Московського районного суду міста Харкова Сугачову Олену Олегівну до дисциплінарної відповідальності та застосувала до неї дисциплінарне стягнення у виді догани. Така реація органу стала результатом скарги наших адвокатів на неправомірні дії судді, яка всіляко обмежувала право нашого клієнта на апеляційне оскарження.
Адвокати міжнародної юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери» представляють інтереси незаконно виключеного учасника у спорі про оскарження Рішень загальних зборів ТОВ.
Головне управління Державної фіскальної служби України у Запорізькій області провело позапланову перевірку клієнта. І як наслідок, - донараховали майже 900 000 гривень грошових зобов’язань.
Правозахисниця Олена Сідельникова, юристка міжнародної юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери», депутатка Запорізької міської ради Олена Сідельникова заявила, що її незаконно виключили з Асоціації правників України (АПУ) через сексизм серед членів організації.
Наприкінці жовтня команда міжнародної юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери» отримала вагому перемогу в апеляційному суді Запорізької області та успішно захистила інтереси клієнта.