Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Адвокат Станіслав Гришин подав до СБУ заяву про протиправні дії екс-секретаря Запорізької міськради

Адвокат Станіслав Гришин подав до СБУ заяву про протиправні дії екс-секретаря Запорізької міськради

8 июля 2021   Новости

Насильницька зміна, повалення конституційного ладу, захоплення державної влади та самоуправство  на екс-секретаря Запорізької міськради Анатолія Куртева подав заяву в зв’язку з вчиненням ним протиправних дій адвокат Станіслав Гришин, керівник запорізького офісу юрфірми ‘Ярослав Гришин та партнери’.

Правозахисник Станіслав Гришин 7 липня звернувся до Служби безпеки України із заявою про злочин у зв’язку з вчиненням екс-секретаря Запорізької міськради кримінальних правопорушень, передбачених ст. 109, 356 КК України – дії, спрямовані на насильницьку зміну, повалення конституційного ладу, захоплення державної влади та самоуправство.

«Так, Куртєв Анатолій Валентинович, будучи звільненим з посади секретаря Запорізької міської ради подав і зареєстрував в канцелярії виконавчого комітету документ під назвою «доповідна записка», в якій він зазначив, що приступив до виконання обов’язків секретаря Запорізької міської ради. До вказаного документу Куртєв А.В. долучив ухвалу про забезпечення позову, якою суд зупинив наказ про звільнення Куртєва А.В.

У зв’язку з тим, що наказ про звільнення Куртєва А.В. є актом індивідуальної дії, який повністю вичерпано, вказаний наказ не може бути зупинено судом. Станом на сьогодні Куртєв А.В. не є секретарем Запорізької міської ради, не може виконувати повноваження секретаря. Дії Куртєва А.В, направлені на виконання повноваження секретаря Запорізької міської ради за відсутності рішення про його поновлення, спрямовані на повалення існуючого в Україні конституційного ладу і захоплення державного органу.

Крім того  Куртєв А.В. самовільно, всупереч установленому законом порядку, вчиняє дії, які він вважає «виконанням ухвалу суду про забезпечення позову», чим вчиняє кримінальне правопорушення», – підкреслив адвокат Станіслав Гришин на своїй сторінці у Facebook.

фото

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: