Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Адвокат Станіслав Гришин прокоментував звільнення керівника хору у Запоріжжі за ніби-то прогули

Адвокат Станіслав Гришин прокоментував звільнення керівника хору у Запоріжжі за ніби-то прогули

12 апреля 2021   Новости

До журналістів Суспільного Запоріжжя звернувся керівник зразкового хору народної пісні ‘Дніпро’ Анатолій Тиховський. Розповів: 26 березня його звільнили з посади за прогули, яких не було. Оригінальний матеріал Суспільного – за посиланням.

Причина такого рішення, на його думку – неприязне ставлення до нього з боку трудового колективу та керівництва обласного Центру творчості учнівської молоді, де він працює.

Солісти зразкового хору народної пісні ‘Дніпро’ зустрілися з журналістами в актовій залі Запорізького електротехнічного фахового коледжу. Тут зазвичай відбуваються репетиції творчого колективу, оскільки більшість солістів хору – студенти цього закладу.

Анатолій Тиховський показав свою трудову книжку з записом: ‘Звільнений із посади, згідно статті 40 Кодексу Закону про Працю України’. Пояснив, що у ті дні, зараховані як прогули, репетирував із юними артистами тут, у коледжі, готувався до обласного конкурсу хорових колективів.

Натомість, керівництво Запорізького Центру творчості учнівської молоді наполягало на тому, щоб заняття відбувались за місцем його роботи.

‘Нас заставляли перейти в Центр, де необладнана кімнатка на 20 квадратних метрів. Діти це все знають, ми там репетирували. І взагалі, там немає ні баянів, ні реквізитів, нічого. Якщо ми там поставимо, місця взагалі не буде. Кімната не пристосована зовсім. Крім того, що там звук гуляє, там серед репетицій можуть ходити з молотком, руки мити, умивальник там’, – каже Анатолій Тиховський.

Простора актова зала коледжу більш зручна для великого колективу. А під час пандемії ще й безпечна для дітей, – зауважив він.

Аби відстояти своє чесне ім’я, необхідно звернутися до суду, порадив Анатолію Тиховському  юрист Станіслав Гришин, керівник запорізького офісу юрфірми Ярослав Гришин та партнери

‘Особисто я, як юрист, бачу, що не можна звільняти особу за прогул, коли вона фактично виконувала трудову функцію і працювала, виконувала покладені на неї завдання. Тобто прогул передбачає, що особа не з’явилася на своє робоче місце і не виконувала свої трудові функції.

А якщо особа виконувала, але не за тим місцем, як бажає роботодавець, то в жодному разі це не можна визначати як прогул’, – зазначив адвокат Станіслав Гришин. 

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: