Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Адвокат Станіслав Гришин взяв участь у атестації прокурорів місцевих рад при Офісі Генерального прокурора

Адвокат Станіслав Гришин взяв участь у атестації прокурорів місцевих рад при Офісі Генерального прокурора

2 ноября 2020   Новости

Адвокат Станіслав Гришин, керівник запорізького офісу юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери»  у жовтні 2020 року взяв участь у атестації прокурорів місцевих прокуратур при Офісі Генерального прокурора у складі другої атестаційної комісії.

Наприкінці жовтня у Києві у Офісі Генерального прокурора завершився перший етап атестації прокурорів місцевих прокуратур. Про це розказав член другої атестаційної комісії адвокат Станіслав Гришин.

«Тестування прокурорів на знання законодавства завершено. В переважній більшості прокурори успішно здали іспит на знання законодавства і допущені до другого етапу – тестування на загальні здібності та навички, який розпочинається 2 листопада. Організація процесу від Офісу Генерального прокурора на найвищому рівні», – розказав Станіслав Гришин.

Правозахисник оцінив процес реформування прокуратури, а також  проект у боротьбі з рейдерством від Міністерства юстиції.

«Офіс протидії рейдерству – великі молодці! Минулий раз брав участь на засіданні Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації ще за попереднього Міністра юстиції. Тоді це виглядало як повністю закритий квазі-орган. Засідання проводилося за зачиненими металевими дверми, в самому залі були присутні особи спортивної зовнішності і камуфляжі. Члени комісії дивилися у телефон, вели себе зверхньо, жодних питань сторонам не задавали.

Зараз Denis Malyuska зробив тектонічний стрибок уперед. Комісія працює на першому поверсі, у прозорому офісі, транспарентно і відкрито. Присутні можуть бути будь-хто. Комісія веде себе активно, задає питання по суті скарги», – зазначив адвокат Станіслав Гришин.

Як повідомляє Офіс Генпрокурора, 30 жовтня 2020 року, завершився перший етап атестації прокурорів місцевих прокуратур, військових прокуратур гарнізонів (на правах місцевих). Прокурори складали іспит у формі анонімного тестування на виявлення рівня знань та умінь у застосуванні закону, відповідності здійснювати повноваження прокурора. У ньому взяли участь 5292 прокурори.

Так, 4966 прокурорів набрали необхідні 70 балів зі 100 і будуть допущені до наступного етапу атестації. При цьому, 27 прокурорів місцевих прокуратур з різних областей України продемонстрували найвищий рівень знань, набравши максимально можливі 100 балів, 54 прокурори набрали по 99 балів. Загалом 1553 прокурори місцевих прокуратур набрали більше 90 балів під час тестування на знання законодавства.

Нагадаємо, як ми повідомляли раніше, Генеральний прокурор Ірина Венедиктова 10 вересня 2020 року видала накази про створення перших кадрових комісій, які будуть займатися атестацією прокурорів місцевих прокуратур і військових прокуратур гарнізонів.

 Згідно наказу Генпрокурора України № 423 створено другу кадрову комісію обласних прокуратур, до складу якої і увійшов адвокат Станіслав Гришин.

 

1
2
3
4
5

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: