Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Адвокат Ярослав Гришин в телеефірі прокоментував справу про публічні погрози президенту Зеленському

Адвокат Ярослав Гришин в телеефірі прокоментував справу про публічні погрози президенту Зеленському

10 февраля 2020   Новости

В прямому ефірі на телеканалі Україна 24 правозахисник, адвокат, керуючий партнер міжнародної юридичної фірми Ярослав Гришин підвів правові підсумки тижня. Власне, ввечері у неділю 9 лютого 2020 року в студії телеканалу він прокоментував справу щодо погроз Президенту України Володимиру Зеленському у спільному відео волонтерки Марусі Звіробій та народної депутатки Софії Фединої.

Як зазначив в ефірі телеканалу Україна 24 адвокат Ярослав Гришин, праву всіх українців на безпеку кореспондує обов’язок поважати посаду кожного поліцейського, кожного судді та, безумовно, Президента України.

«Чи взагалі можна в суспільстві погрожувати незаконними діями державним службовцям? Ні. Ми всі маємо право жити в безпечному суспільстві. І тут є питання балансу нашого права на безпеку і балансу на свободу висловлювання і критики певних публічних осіб.

У всіх розвинених країнах Європи, США, наприклад, за неповагу до суду чи до посади президента дуже сувора відповідальність. Так, 2 місяці арешту адміністративного, якщо ти якусь вимогу поліцейського не виконав», — зазначив правозахисник Ярослав Гришин.

В Україні діє інша система.

«Державні інституції не користуються повагою суспільства. В українців традиційно був низький рівень довіри до державної влади. Публічні погрози відносно Президента – це злочин, за який передбачено кримінальну відповідальність та покарання, поза всяких сумнівів – подобаєтсья це комусь чи ні – і це не залежить від політичних вподобань», — заявив Ярослав Гришин в ефірі телеканалу Україна 24.

Загалом, справа про погрози Президенту – важка, констатував правозахисник Гришин.

«Питання в тому, щоб не було вибіркового правосуддя. Тому принцип диктатора Франко: «ДРУЗЯМ — все; ВОРОГАМ — закон» має залишитися в минулому. Ми всі прагнемо жити в правовій державі, де всі рівні перед законом, а суд є незалежним та справедливим», — впевнений адвокат, керуючий партнер міжнародної юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери».

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: