Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Ярослав Гришин в ефірі Суспільного про юридичні ньюанси відключення центрального опалення і гарячої води

Ярослав Гришин в ефірі Суспільного про юридичні ньюанси відключення центрального опалення і гарячої води

23 сентября 2019   Новости

Чи легше буде відмовитися від непотрібних компослуг? Про це в ефірі програми «Доброго ранку, Країно» на UA:Першому 23 вересня розказав адвокат, керуючий партнер міжнародної юридичної фірми ‘Ярослав гришин та партнери’ Ярослав Гришин.

В Україні запрацював новий порядок відключення від централізованого опалення і гарячої води. 17 вересня набув чинності наказ Мінрегіону №169, який затверджує цей Порядок. Адвокат Ярослав Гришин розказав про правові аспекти стосовно відключення централізованого опалення та гарячої води для споживачів.

«Звертаю особливу увагу на необхідність синергетичної комунікації, системного навчання та консолідованої роботи центральних органів державної влади та місцевого самоврядування зокрема та особливо в частині енергоефективності.

Необхідно надавати системно допомогу: фінансову, методичну та організаційну для переходу на енергоефективні види теплопостачання.

Необхідне комплексне сприяння для створення ОСББ, отримання «теплих кредитів», грантів та прямих бюджетних програм для створення альтернативних систем теплопостачання», — відзначив у телеефірі адвокат, керуючий партнер юрфірми Ярослав Гришин.

Пряму мову адвоката щодо особливостей переходу на локальне опалення — дивіться тут. 

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: