Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Адвоката Ярослава Гришина висунуто до правління Української Асоціації професіоналів у сфері GR та лобізму

Адвоката Ярослава Гришина висунуто до правління Української Асоціації професіоналів у сфері GR та лобізму

25 сентября 2019   Новости

Керуючий партнер  міжнародної юрфірми «Ярослав Гришин та партнери» Ярослав Гришин висунутий до Правління Української Асоціації Професіоналів у сфері GR і лобістів.

Щорічне засідання Української Асоціації професіоналів у сфері GR та лобізму відбулось 24 вересня у Києві. За словами адвоката, нині вкрай важливим є системна адвокація бренду «Україна» у світі, потужне залучення інвестицій та захист прав інвесторів.

«Державне-приватне партнерство сьогодні має будуватися на принципі транспарентності — бути прозорим та відкритим. Закінчилися часи вирішення питань в ресторанах за % відкатів, робота back офісів, де продавалися тендери та кримінальні провадження.
Нульова толерантність до корупції, чесні конкуренті умови і 100% захист прав інвестора — тільки РЕАЛЬНЕ виконання цих умов дозволить нашим міжнародним партнерам ПОВІРИТИ в бренд УКРАЇНА та створювати в нашій державі нові підприємтсва, робочі місця та розвивати інфраструктурні проекти. Лобізм має бути легальним!»,- відзначив правозахисник Ярослав Гришин.

Разом з тим, він подякував організатору заходу, політтехнологу Катерині Одарченко, членам Асоціації та присутнім новообраним народним депутатам — так званим агентам позитивних змін.

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: