Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Адвокати домоглися стягнення з мережі побутової техніки 300 тис. грн на користь клієнта

Адвокати домоглися стягнення з мережі побутової техніки 300 тис. грн на користь клієнта

20 января 2020   Новости

Менше ніж за тиждень приватний виконавець виконав рішення суду про стягнення 300 000 гривень на користь клієнта міжнародної юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери». Адвокати юрфірми билися за цю перемогу з 2015 року.

Боржник – велика мережа побутової техніки «Ельдорадо», яка достатньо тривалий час ухилялась від виконання свого грошового обов’язку.

Якщо говорити сумарно, то за 1 рік вони виплатили на користь нашого клієнта більше 1 000 000 грн.

Так, згідно рішення суду боржники вони примусово виплатили:

– інфляцію,

– 3% річних,

– витрати на адвоката,

– судовий збір,

– витрати приватного виконавця.

«Товар придбаний за готівкові кошти, про що свідчать копії фіскальних чеків придбаного товару. Відповідач, як виконавець в даних правовідносинах, протиправно не виконав зобов’язання щодо передачі товару, визначеного договором купівлі-продажу, у зв’язку з чим в нього виникло грошове зобов’язання. З метою захисту порушених прав та інтересів клієнт звернувся до суду з позовом про стягнення трьох відсотків річних, втрат від інфляції за період прострочення грошового зобов’язання», – йдеться у рішенні суду.

Варто зазначити, запровадження приватних виконавців – одна з найбільш успішних новацій у сфері правосуддя. Адвокати міжнародної юриичної фірми ‘Ярослав Гришин та партнери’ сподіваються, що  штучні бар’єри у роботі приватних виконавців будуть усунені.

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: