Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Адвокати протидіють свавіллю Президента та високопосадовців Національної академії аграрних наук України щодо розкрадання і захоплення земель державної власності

Адвокати протидіють свавіллю Президента та високопосадовців Національної академії аграрних наук України щодо розкрадання і захоплення земель державної власності

31 января 2020   Новости

Президенту Національної академії аграрних наук України (НААН) Гадзало Я.М. та чотирьом топ-посадовцям повідомлено про підозру у вчиненні злочинів пов’язаних з незаконним відчуженням особливо цінних земель НААН.

Так, за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора, детективи НАБУ повідомили про підозру президенту та чотирьом топ-посадовцям НААН у причетності до незаконного відчуження особливо цінних земель Національної академії аграрних наук України. Їх дії кваліфіковано за ч.5 ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч.3 ст.15 ч.5 ст.191 КК України.

Команда міжнародної юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери» вже протягом тривалого часу бере участь у боротьбі зі свавіллям Президента та високопосадовців НААН, які використовують різнорідні «схематози» з розкрадання та рейдерського захоплення земель державної власності для власного збагачення.

Класичним варіантом рейдерського захоплення земель державної власності є умисні дії високопосадовців НААН, спрямовані на незаконне звільнення директорів Державних підприємств, у користуванні яких є землі державної власності. Та відповідно призначення на посади директорів «своїх» людей задля отримання у власне розпорядження десятків тисяч гектарів землі разом з технікою та об’єктами нерухомості.

Команда міжнародної юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери» протягом тривалого часу успішно захищає права та інтереси Державних підприємств та їхніх директорів, які зазнають рейдерських атак зі сторони високопосадовців Національної академії аграрних наук України під егідою президента НААН Гадзало Я.М.

Додамо, що в такій категорії справ ми наполегливо добиваємось кримінальної відповідальності для всіх осіб, які незаконно збагачуються за рахунок земель державної власності.

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: