Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Адвокати «Ярослав Гришин та партнери» захищають облиту окропом потерпілу Анастасію Шаповалову на умовах Pro bono

Адвокати «Ярослав Гришин та партнери» захищають облиту окропом потерпілу Анастасію Шаповалову на умовах Pro bono

13 августа 2019   Новости

Команда адвокатів міжнародної юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери» розпочала юридичний захист 24-потерпілої Анастасії Шаповалової. Її хлопець облив її окропом, поки вона спала — у потерпілої 21% опіків тіла.

«В першу чергу необхідно рятувати життя та здоров’я нещасної дівчини. Допомога потрібна. Збором коштів займається Злата Некрасова ми беремо на себе юридичний захист дівчини та представництво її інтересів в правоохоронних органах, суді, органу опіки та піклування. Цим займається наша команда адвокатів. Проблема комплексна. Необхідна також наступна психологічна реабілітація та соціальна адаптація сім’ї потерпілої та її двох малолітніх дітей», — відзначив керуючий партнер Ярослав Гришин.

При цьому, Ярослав Гришин підкреслив, що не радить нікому — накшталт друзів потерпілого — здійснювати тиск на потерпілу.

Як повідомляється, після інциденту цивільний чоловік Анастасії Шаповалової пустився в біга. Днями його затримали у Києві, а 12 серпня йому орали запобіжний захід — 60 діб без можливості внесення застави. Йому інкримінують замах на умисне вбивство, за що покарання становить 10 років.

Допомогою дівчині займається Злата Некрасова. Вона передала слова потерпілої Анастасії, яка розказала — як все було.

«Тієі ночі вона спала, коли цивільний чоловік навмисне вилив на неї окріп. Він облив її всю — тіло, руки, ноги … Потім він схопив її і відрізав ножицями її довге волосся. Настя намагалася від нього втекти. В результаті вона вистрибнула з вікна дитячої (вони жили в приватному будинку, тому це був перший поверх). В той момент, незважаючи на опіки, вона могла рухатися. Лікарі називають такий стан опіковим шоком. Опинившись на вулиці, Настя сховалася в кущах. А коли побачила перехожого, закричала. Цей перехожий і викликав їй «швидку».

Виявилося, що цей нелюд не раз бив Настю. Вона часто приходила до подруг вся синя від побоїв. Але її не було кому захистити. Настя — кругла сирота, росла в інтернаті. У неї немає житла, і навіть зараз, коли її випишуть з лікарні, їй нікуди йти. Вона жила в будинку перебуває у цивільному шлюбі, у них двоє маленьких дітей (їм шість і чотири роки). Вони жили разом вісім років, і всі ці роки Настя терпіла насильство»,- розповіла Злата Некрасова.

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: