Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Адвокати юрфірми захищають лікарів: Апеляційний суд відмовив брати під варту лікаря

Адвокати юрфірми захищають лікарів: Апеляційний суд відмовив брати під варту лікаря

3 июня 2021   Новости

2 червня Запорізький Апеляційний суд відмовився брати під варту лікаря 3-ї міської лікарні. У такий спосіб команда адвокатів юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери» отримала чергову перемогу у справі лікарів.

 «Закінчився апеляційний розгляд за нашою та прокурора скаргою на нічний домашній арешт. Апеляційний суд залишив лікаря на волі, таким чином медик має можливість здійснювати свою професійно діяльність та рятувати людей.
Працювали з Оленою Сідельниковою та Антоном Мухіним. Окрема вдячність адвокату і депутату міськради Михайлу Прасолу за готовність брати лікарів під поруку», – відзначив адвокат Станіслав Гришин, керівник запорізького офісу юрфірми.

Запорізький апеляційний суд залишив під домашнім арештом лікаря, який підозрюється в одержанні хабаря. 2 червня колегією суддів судової палати з розгляду кримінальних справ у відкритому судовому засіданні було розглянуто апеляційні скарги прокурора та захисника Олени Сідельникової в інтересах підозрюваного на ухвалу Орджонікідзевського районного суду Запорізької області від 20 травня 2021 року, якою до нього застосовано запобіжний захід у виді домашнього арешту в певний час доби.

В апеляційній скарзі прокурор просив ухвалу місцевого суду скасувати, постановити нову ухвалу, якою обрати підозрюваному запобіжний захід у виді тримання під вартою строком на 60 днів.

Захисник, в свою чергу, просила скасувати ухвалу слідчого судді та постановити ухвалу, якою відмовити в задоволенні клопотання слідчого про обрання запобіжного заходу.

Адвокати підозрюваного в судовому засіданні також просили суд застосувати до лікаря запобіжний захід у виді особистої поруки. Готовність взяти на поруки, за твердженням захисника підозрюваного – адвоката Станіслава Гришина, виявив депутат Запорізької міської ради Михайло Прасол, який був присутній в судовому засіданні.

За результатами апеляційного розгляду, заслухавши думку усіх учасників судового процесу та перевіривши матеріали провадження, колегією суддів постановлено ухвалу та оголошено резолютивну її частину, якою апеляційні скарги прокурора та адвоката Олени Сідельникової залишено без задоволення, ухвалу слідчого судді – без змін.

«Ми, команда юрфірми «Ярослав Гришин та партнери», защищали і захищаємо лікарів від тиску. В апеляційному суді ми захистили лікарів — людей в білих халатах — від тюрми, якої відчайдушно добивалась прокуратура. Однак в них цього не вийшло, бо лікарям нема чого робити за ґратами.
Лікарі рятують наші життя днями і ночами. Понад рік вони на сторожі порятунку сотень тисяч життів під час страшної пандемії COVID-19. А ми правозахисники вже на досвіді і добре знаємо. Кожна така справа легко в пух та прах розіб’ється в судах!», – підкреслив заступник директора юрфірми, правозахисник і депутат Михайло Прасол.

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: