Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Адвокати захищають колектив аграрного держпідприємства від рейдерства нового керівника філії

Адвокати захищають колектив аграрного держпідприємства від рейдерства нового керівника філії

10 июля 2020   Новости

Команда міжнародної юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери» протидіє рейдерству у правовому полі. Досвідчені адвокати приступили до захисту трудового колективу Запорізької філії державного підприємства «Центр Сертифікації та експертизи насіння і садибного матеріалу» від рейдерства новопризначеного керівника Святослава Литошко.

Команда юрфірми допомагає людям рятувати врожай та землю від рейдерства. Про це зазначив адвокат, правозахисник і керуючий партнер юрфірми Ярослав Гришин:

«Ми приступили до захисту трудового колективу ДП – поможемо врятувати врожай та землю людям. Святик Літошко – міні смотрящий за Запорізькою філією – ставленик від Сахненка Васі – одіозного рейдера, сумно відомого ще з разграбування ДПЗКУ. Тож, рейдерам-автоматчикам раджу негайно збиратися та їхати додому…»

Як відзначив адвокат і керівник запорізького офісу юрфіми Станіслав Гришин, 9 липня новопризначений керівник здійснив спробу рейдерського захоплення. 

«В Якимівському районі Запорізької області Святослав Литошко пригнав техніку – 4 камази, буде косити чужий врожай. Нашою адвокатською командою протидіємо в правовому полі. Маю питання до Фонду державного майна України: До яких пір буде продовжуватись рентоздирництво на державних підприємствах?», – підкреслив правозахисник Станіслав Гришин. 

Як зазначили в юрфірмі, так відбувається цинічне та масштабне захоплення 17.000 га землі ДП та врожаю, який був раніше засіяний, зокрема, в Запорізькій області, Миколаївський, Харківський, Дніпровський областях. Розставляються «фунти» на керівні посади філій і відбувається незаконне збирання та захоплення врожаю.

«Рейдер у Запорізькій області не пройде! Хоча деякі топ-менеджери арго-сфери рейдерять поля та врожай. Нашою командою адвокатів ми повністю на стороні людей та колективу і не дамо рейдерам шансу у нашій рідній області грабувати врожай», – відзначив адвокат, заступник директора юрфірми Михайло Прасол. 

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: