Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Адвокати захистили інтереси фермера від свавільного втручання прокуратури в його господарську діяльність

Адвокати захистили інтереси фермера від свавільного втручання прокуратури в його господарську діяльність

6 августа 2019   Новости

Починаючи з червня 2019 року прокурор відділу районної прокуратури виїжджав на поля, якими користується місцевий фермер, та особистим автомобілем блокував рух комбайна на полі. При цьому, усною вказівкою забороняв фермеру збирати врожай, погрожуючи йому кримінальною відповідальністю.

У період таких рейдерських атак прокурор неодноразово вилучав сільськогосподарську техніку та зібраний врожай – з метою блокування господарської діяльності фермера. Більше того, – в подальшому звертався до суду із клопотанням про накладення арешту на вилучене майно.

На сьогодні адвокати міжнародної юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери» успішно захистили інтереси фермера. Прокурору відмовлено у задоволенні всіх поданих ним клопотань про накладення арешту та тимчасового доступу до документів. Вилучене майно повернуто власнику, а весь врожай ним успішно зібраний.

Разом з тим, зараз Державне бюро розслідування та Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів розглядають скарги щодо протиправних дій прокурора.

В той же час Рада бізнесобмудсмена відкрила провадження за фактом втручання з боку прокуратури в господарську діяльність фермера.

Детальніше – за посиланнями:

1) http://reyestr.court.gov.ua/Review/83065486

2) http://reyestr.court.gov.ua/Review/83065475

3) http://reyestr.court.gov.ua/Review/82899558

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: