Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Видео

Команда Міжнародної юридичної фірми 'Ярослав Гришин та Партнери' пишається гімном України! Кращим в усьому світі!
Комментарий Ярослава Гришина в связи с переносом заседания по делу врачей
‘Лікарі та юристи завжди стурбовані ‘запізнілими’ зверненнями громадян. Такими, коли вже треба героїчно вирішувати проблему, а не запобігати їй’ – стверджує асоційований партнер МЮФ ‘Ярослав Гришин та Партнери’ адвокат Дмитро Гладкий. Сюжет каналу ТВ-5 саме про один з таких випадків. Не зволікайте зі зверненням за кваліфікованою правовою допомогою. Її можна отримати за адресами наших офісів.
МЮФ оказали помощь девочке с тяжелым диагнозом
МЮФ 'Ярослав Гришин и партнеры' организовало театрализированное представление для воспитанников детских домов и молодежи.
2 квітня 2015 року адвокати Ініціативної групи «Об’єднання «САМОПОМІЧ» Яросалва Гришина провели круглий стіл разом з Асоціацією правників України на тему посилення гарантій адвокатської діяльності. В рамках обговорення виділили 7 основних проблем реалізації гарантій 
Управлящий партнер Международной юридической фирмы, лидер местного объединения «Самопомощь» Ярослав Гришин в интервью «Вести-Информ»
Адвокати МЮФ Дмитро Яценко та Дмитро Гладкий прийняли активну участь в круглому столі 'Посилення гарантій адвокатської діяльності'.
Радимо не сидіти склавши руки та звертатися до суду за захистом своїх прав. Судове рішення та активна перепика з банком є додатковою гарантією отримання громадянами своїх вкладів.
Дмитро Яценко, адвокат МЮФ 'Ярослав Гришин та партнери' виступив доповідачем на Регіональному податковому форумі в м. Запоріжжя. Тема доповіді Дмитра 'Проблемні питання використання практики ЄСПЛ в податкових спорах'.
В Орджоникидзевском районном суде г. Запорожья продолжается рассмотрение резонансного уголовного дела.
Правоохранителями проведен обыск и изъята вся техника и документация в двух магазинах, которые распространяли технику Apple. Собственникам магазинов инкриминируют 176 статью Уголовного кодекса Украины.