Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Блискавична перемога: Верховний Суд завершив корпоративний спір, задовольнивши касаційну скаргу клієнта

Блискавична перемога: Верховний Суд завершив корпоративний спір, задовольнивши касаційну скаргу клієнта

30 декабря 2020   Новости

Команда адвокатів міжнародної юрфірми «Ярослав Гришин та партнери» отримала блискавичну перемогу у Верховному Суді. 

За результатом поданої нашими адвокатами в інтересах клієнта касаційної скарги, Верховним Судом винесено постанову, якою поставлено крапку у довготривалому корпоративному спорі.

Таким чином скасовані рішення Господарського суду Одеської області та постанова Південно-західного апеляційного господарського суду, що винесені раніше на користь опонента, одного з колишніх співзасновників підприємства нашого клієнта.

Характерно, що по цій справі група осіб намагались реалізувати класичну шахрайську схему, жертвою якої мав стати наш клієнт.

«Був укладений договір купівлі-продажу частки у статутному капіталі підприємства, за якою частка перейшла у власність клієнта, були прийняті відповідні рішення загальних зборів та сплачені кошти. Але через деякий час опонент вирішив відмотати все назад, залишивши при собі отримані від клієнта грошові кошти. 
Завдяки нашим зусиллям опоненту не вдалось реалізувати свій умисел. З цими особами в нас ще попереду багато судових баталій по іншим справам, там їх буде чекати така ж сама участь», – зазначив адвокат Сергій Русаков.

 

Вітаємо всю команду, дякуємо за високий професіоналізм!

 

1

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: