Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Команда адвокатів розпочала правовий захист начальника Запорізького військового госпіталю

Команда адвокатів розпочала правовий захист начальника Запорізького військового госпіталю

19 мая 2022   Новости

Команда професійних адвокатів юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери» розпочала комплексний правовий захист незаконного звільненого начальника Запорізького військового госпіталю Віктора Писанко. Про це повідомив правозахисник, керуючий партнер юрфірми Ярослав Гришин.

На сьогодні вже подано позов до суду щодо оскарження незаконного наказу про звільнення начальника Запорізького військового госпіталю.

«Ми захистимо Віктора Писанко – доброчесного профі, який користується заслуженою довірою, повагою та авторитетом. Для його звільнення не було жодних підстав.

Громадянське суспільство має показувати, що демократичний цивільний контроль над ЗСУ – це не профанація, а реально діюча сила!», – підкреслив Ярослав Гришин.

Колектив Запорізького військового госпіталю підтримує свого керівника. 

«Ми щиро дякуємо за підтримку адвокатам МЮФ Ярослав Гришин та Партнери які разом з громадськістю та трудовим колективом Запорізького військового госпіталю стали на захист незаконно звільненого начальника військового госпіталю Віктор Писанко.

За інформацією юристів, наказ про звільнення не містить жодного посилання на правову підставу такого звільнення, що свідчить про його незаконність. Пункт 116 Положення № 1153/2008 чітко визначає 16 підпунктів за якими може буди звільнено військовослужбовців. Жоден з цих підпунктів не може бути застосований до Віктора Писанко, оскільки підстав для їх застосування не існує», – повідомили на офіційній сторінці Запорізького військового госпіталю у Facebook.

 

 

 

 

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: