Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Міжнародна юрфірма в Апеляційному суді міста Києва домоглась скасування арешту майна підприємства

Міжнародна юрфірма в Апеляційному суді міста Києва домоглась скасування арешту майна підприємства

21 ноября 2019   Новости

Команда адвокаті міжнародної юрфірми «Ярослав Гришин та партнери» отримала чергову перемогу в Апеляційному суді міста Києва, захистивши інтереси клієнта – представника бізнесу.

Печерський районний суд міста Києва в рамках кримінального провадження у травні 2019 року наклав арешт на майно підприємства-клієнта нашої фірми. Окрім накладення арешту, цією ж ухвалою суду, арештоване майно передали в управління Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА). Такі дії позбавили підприємство можливості використовувати власне майно для ведення господарської діяльності.  Зазначимо, що об’єкти незаконно арештовані рішенням районного суду та передані в АРМА в межах сфабрикованого кримінального провадження. 

Команда адвокатів юрфірми в інтересах клієнта подала апеляційну скаргу. І вже наприкінці листопада Апеляційний суд міста Києва скасував ухвалу Печерського районного суду міста Києва, якою раніше був накладений арешт.

Як результат, – підприємство клієнта міжнароної юрфірми «Ярослав Гришин та партнери» може вільно використовувати всю наявну матеріально-технічну базу для ведення господарської діяльності. 

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: