Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Команда юристів захистила Державне підприємство від рейдерства і подальшого банкрутства

Команда юристів захистила Державне підприємство від рейдерства і подальшого банкрутства

31 мая 2019   Новости

До команди юристів міжнародної юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери» звернулися працівники Державного підприємства «Дослідне господарство «Відродження» Донецької державної сільськогосподарської дослідної станції Національної академії аграрних наук України» з наступною проблемою.

На Держпідприємство призначили невідомого для трудового колективу керівника за результатами проведення сумнівного конкурсу, а державну реєстрацію взагалі проведено із грубими порушеннями чинного законодавства. Як розповіли працівники господарства, вже за два місяці призначений «горе-директор» заборгував працівникам виплату заробітної платні, взагалі не розпочав посівну кампанію та, за всіма ознаками, доводить державне підприємство до банкрутства.

Вивчивши документи, команда адвокатів у Запоріжжі міжнародної юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери» прийняла рішення звернутись до комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації при Міністерстві юстиції України. Саме цей орган уповноважений скасовувати реєстраційні дії у випадку порушень закону. Наші адвокати взяли участь в засіданні цієї комісії, зокрема, надали свої доводи і зауваження.

За результатом розгляду, антирейдерська комісія погодилася з доводами правників та вирішила скасувати реєстраційну дію щодо призначення нового керівника держпідприємства. Принциповою є позиція Мін’юсту і щодо реєстратора, якого за незаконну реєстраційну дію відключили від реєстрів.

Зараз Державне підприємство «Дослідне господарство «Відродження» Донецької державної сільськогосподарської дослідної станції Національної академії аграрних наук України»  очолює ефективний менеджер, який користується повагою та підтримкою трудового колективу та вже виправляє помилки свого попередника.

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: