Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Перемога: Адвокати домоглися у суді передання медиків на поруки депутатам

Перемога: Адвокати домоглися у суді передання медиків на поруки депутатам

7 апреля 2021   Новости

 Команда адвокатів міжнародної юрфірми «Ярослав Гришин та партнери» активно захищає медиків та лікарів.

2 квітня наша адвокатська команда отримала яскраву перемогу у судовому процесі по медиках, яких слідство затримало за версією «за отримання неправомірної вигоди». Що стало результатом абсурдних та незаконних обшуків, що напередодні відбулись на території комунальної лікарні «Міська клінічна лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги».

За результатом розгляду клопотання про обрання запобіжного заходу затриманому підприємцю, якого підозрюють у хабарництві, слідчому та прокурору Орджонікідзевський районний суд міста Запоріжжя відмовив у задоволенні клопотання. Клієнт поїхав додому до родини.

«Наша позиція була принципова – жодного складу злочину тут нема і бути не може , процесуальні ризики не доведені, а прокурор намагається видати бажане за дійсне. Суд погодився з нашими доводами і призначив запобіжний захід не пов’язаний з обмеженням свободи , а саме – передав підозрюваного на поруки депутатам місцевої ради», – підкресила адвокат Олена Сідельникова. 

«Взяв лікарів на поруки. Це відповідальні люди, що рятують життя. Корупціонерів шукайте в інших місцях. Продовжуємо захищати лікарів і медиків, які рятують наші з вами життя», – підкреслив правозахисник та депутат Запорізької міськради Михайло Прасол. 

«Це лише початок тієї ланцюгової реакції, яка буде наслідком цього політично-мотивованого кримінального провадження. Дякуємо суду за справедливе та законне рішення», – відзначив адвокат Ігор Гребнєв.

Дякуємо суду за справедливе рішення, а депутатам  за проявлену принциповість у захисті медиків!

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: