Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Перемога адвокатів: Скасовано повідомлення про підозру через її необґрунтованість

Перемога адвокатів: Скасовано повідомлення про підозру через її необґрунтованість

2 февраля 2021   Новости

2021-й рік для команди юрфірми «Ярослав Гришин та партнери» розпочався з яскравих перемог. Наші адвокати стали одними з перших, хто у новому році добився скасування повідомлення про підозру у зв’язку із її необґрунтованістю.

  • Чому ми пишаємося своєю перемогою? Враховуючи те, що право на оскарження повідомлення слідчого, прокурора про підозру, в адвокатів з’явилося лише 15 березня 2018 року та негативну судову практику в цілому (більш ніж 90%), скасування повідомлення про підозру вимагає комплексної, всебічної та професійної підготовки.
  • Як нам вдалось досягти такого результату? При детальному аналізі повідомлення про підозру ми встановили, що інкримінований клієнту злочин – замах на заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем у великих розмірах – не відповідає фактичним обставинам справи.

Так, на момент вручення клієнту повідомлення про підозру, його повноваження як службової особи були припинені відповідною ухвалою суду. Це також підтверджується відомостями з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Вказані обставини унеможливили повідомлення про підозру за статтею, що інкримінувалась клієнту.

Суд, всебічно дослідивши наявні фактичні обставини справи, повністю погодився із позицією наших адвокатів, в результаті чого повідомлення про підозру скасовано.

Така перемога для команди – потужний стимул працювати наполегливіше та освоювати нові вершини!

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: