Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Перемога команди: Антимонопольний комітет України скасував незаконне рішення організатора відкритих торгів на суму понад 12 млн мільйонів гривень

Перемога команди: Антимонопольний комітет України скасував незаконне рішення організатора відкритих торгів на суму понад 12 млн мільйонів гривень

9 октября 2019   Новости

Чергова потужна перемога професійної команди міжнародної юридичної фірми Ярослав Гришин та Партнери.

8 жовтня Антимонопольний комітет України скасував рішення тендерного комітету організатора відкритих торгів щодо визначення переможцем одного із учасників. Таке рішення прийнято за результатом розгляду скарги, поданої командою в інтересах клієнта до АМКУ.

Бюджет зазначеної закупівлі складає 12 104 684 гривень та стосується проведення реконструкції адміністративної будівлі у місті Запоріжжя. В рамках розгляду справи Антимонопольний комітет України виявив порушення Закону України «Про публічні закупівлі», допущені організатором під час проведення торгів.

Зазначаємо, що під час здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади зі сторони організатора торгів, так само як і від його учасників, – необхідне суворе дотримання вимог чинного законодавства. Бюджетні кошти повинні використовуватись прозоро, виключно за їх цільовим призначенням.

До речі, команда міжнародної юрфірми «Ярослав Гришин та партнери» окремо готує заяву про вчинення корупційного злочину членами тендерного комітету організатора відкритих торгів.

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: