Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Суд скасував адмінпорушення відносно чоловіка, якого поліція затримала через іграшковий пістолетик, — адвокати

Суд скасував адмінпорушення відносно чоловіка, якого поліція затримала через іграшковий пістолетик, — адвокати

8 сентября 2020   Новости

Адвокати юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери» Станіслав Гришин та Ігор Гребнєв захистили чоловіка від незаконних дій працівників батальйону «СКІФ», патрульної поліції та Головного управління Національної поліції в Запорізькій області.

7 вересня 2020 року Шевченківський районний суд міста Запоріжжя закрив провадження по адміністративному протоколу відносно Олександра Уварова. Його скандально затримала поліція Запорізької області у Шевченківському районі Запоріжжя ввечері 19 червня. Затримання ‘злочинця’ біля переїзду в районі Калантировки відбулось через наявність у чоловіка ‘зброї’ — дитячого пістолетика, який він віз дитині на подарунок.  

«Шевченківський районний суд м. Запоріжжя розглянув справу відносно Уварова О.Г., за нібито «невиконання ним законної вимоги працівника поліції». Суд закрив справу за відсутності події адміністративного правопорушення. В чому було невиконання законної вимоги поліції – в матеріалах справи так і не знайшли», — зазначив після засідання адвокат Ігор Гребнєв.

Як відзначають адвокати юрфірми, Головне управління Національної поліції в Запорізькій області не збирається притягати винних працівників поліції до дисциплінарної відповідальності. Навпаки, «продовжує їх захищати та дивувати спільноту своїми «лайф-хаками».

«У зв’язку із тим, що Уваров звернувся до Державного бюро розслідувань із заявою про вчинення кримінального правопорушення, відносно нього поліцією внесені відомості до ЄРДР під № 12020080080001810 від 09.07.2020 за ст. 345 КК України (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу).
Нагадаю, подія відбулась 19.06.2020, а кримінальне провадження розпочате лише через 20 днів. Чому одразу не внесли зрозуміло….», — повідомляє адвокат Ігор Гребнєв.

Разом з тим, адвокати наголошують: на сьогодні ГУНП в Запорізькій області надало вказівку вручити Уварову О.Г. протокол про адміністративне правопорушення, за ст.173 КУпАП.

«Тепер відкрита дорога до притягнення виннних осіб – співробітників поліції до відповідальності! Однозначно будемо добиватися кримінальної відповідальності для всіх винних працівників поліції», — підкреслив адвокат Станіслав Гришин.

Події з місця подій 19 червня на своіїй сторінці у соцмережі повідомляв адвокат Ігор Гребнєв тут 

фото

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: