Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Перемога адвокатів в апеляції: Валентина Громихіна незаконно поновила себе на посаді голови Якимівської ОТГ

Перемога адвокатів в апеляції: Валентина Громихіна незаконно поновила себе на посаді голови Якимівської ОТГ

25 сентября 2020   Новости

Команда міжнародної юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери» отримала чергову професійну перемогу.

Третій апеляційний адміністративний суд ‘засилив’ забезпечення позову про зупинення розпорядження Громихіної Валентини, яким вона поновила себе на посаді Якимівської селищної голови. Посилання на рішення: http://reyestr.court.gov.ua/Review/91376713?fbclid=IwAR2140RbJQ6PIsHyuxA-iWmPjbvbv34Sr9wBpVAytN3Vh3Hyq5igLKpRsMA

Апеляційна інстанція погодилася, що Громихіна В.М. незаконно поновила себе на посаді Якимівської селищної голови.

«Пишаюся нашою командою. Наводжу деякі цитати з постанови апеляції:
…Громихіна В.М. самостійно поновила себе на посаді, не маючи на це відповідних повноважень…’
Громихіна В.М. фактично приступила до виконання своїх обов’язків на підставі акту індивідуальної дії, який має очевидні ознаки протиправності (прийнятий неуповноваженою особою)…’
Внаслідок прийняття такого акту Громихіна В.М. продовжує виконувати владні управлінські функції, які є обов’язковими до виконання невизначеним колом осіб відповідної територіальної громади, що може призвести до порушення прав та інтересів таких осіб, територіальної громади в цілому…‘», — зазначив адвокат Станіслав Гришин.

Нагадаємо, влітку 2020 року юридична фірма «Ярослав Гришин та партнери» здобула важливу перемогу у Колегії з розгляду скарг у сфері державної реєстрації при Мінюсті України (Антирейдерська комісія).

Під час розгляду поданої нашим клієнтом скарги скасована незаконна реєстраційна дія, за якою одіозна колишня голова Якимівської селищної ради Запорізької області Валентина Громихіна з березня 2020 року захопила владу у Якимівській ОТГ.

Так, 11.03.2020, Громихіна В.М., не маючи на це ніяких повноважень, без відповідного рішення сесії ради, прийняла розпорядження за яким вона приступила до виконання обов’язків голови Якимівської селищної ради Запорізької області на підставі постанови Третього апеляційного адміністративного суду від 10.03.2020.

Антирейдерською комісією встановлено: що вказане розпорядження та проведена реєстраційна дія є незаконними, оскільки були прийняті/здійснені без відповідного рішення сесії селищної ради. Рішення за посиланням: http://reyestr.court.gov.ua/Review/91376713?fbclid=IwAR2140RbJQ6PIsHyuxA-iWmPjbvbv34Sr9wBpVAytN3Vh3Hyq5igLKpRsMA

Зухвалість поведінки Громихіної В.М. та її співучасників, зокрема державного реєстратора виконавчого комітету Якимівської селищної ради Запорізької області, явна незаконність їх дій, посприяли тому що Антирейдерською комісією було прийнято єдине обгрунтоване рішення про скасування реєстраційної дії від 11.03.2020 за якою Громихіна В.М. здійснила рейдерське захоплення та повторно стала головою Якимівської селищної ради.

ЗМІ неодноразово писали про протиправну поведінку Громихіної — як то про захоплення кабінету голови ОТГ

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: