Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Прокуратура закрила кримінальне провадження відносно Ярослава Гришина за фактом ДТП

Прокуратура закрила кримінальне провадження відносно Ярослава Гришина за фактом ДТП

13 мая 2020   Новости

23 місяці знадобилося прокуратурі Запорізької області, щоб нарешті у травні 2020 року закрити кримінальне провадження відносно адвоката і правозахисника Ярослава Гришина за фактом ДТП.

Команда адвокатів міжнародної юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери» отримала остаточну перемогу у цій довготривалій і гучній справі.

«23 місяці досудового розслідування. 6 місяців незаконного розшуку. 9 місяців неналежної підозри. 3 невдалі спроби прокуратури обрати запобіжний захід. 2 відведених прокурора через особисту упередженість. Десятки засідань у слідчих суддей. 115 судових рішень в реєстрі.

Один підроблений прокурорами слідчий експеримент і негативний висновок експертизи. Одне кримінальне провадження в Державному бюро розслідувань за фактом підробки прокурорами протоколу слідчого експерименту. 4 причетні прокурори, включно з екс-прокурором області Романовим, не працюють в органах прокуратури. Сотні негативних фейкових статей і коментарів в ЗМІ.

Повна компенсація матеріальної і моральної шкоди родині потерпілих.

Прокуратура області закрила кримінальне провадження за фактом ДТП за участю адвоката Ярослава Гришина», – розказав про перемогу команди адвокат Станіслав Гришин, керівник запорізького офісу юрфірми «Ярослав Гришин та партнери».

«З перших днів досудового розслідування нашій команді вже було зрозуміло перспективу цього кримінального провадження. Нескінченні безпідставні зміни підслідності, системні зміни групи небажаних процесуальних керівників, відводи прокурорів, відмови в задоволенні прокурорам у будь-яких клопотаннях, неналежне повідомлення про підозру, медійний пафос, безпідставне оголошення у розшук – все це вказувало на безперспективність кримінальної справи та упереджене ставлення прокуратури Запорізької області», – зазначив адвокат юрфірми Ігор Гребнєв.

«Остаточна перемога нашої юридичної команди. Це був довгий та напружений шлях до перемоги, сповнений боротьби за правду та проти переслідування, на що перетворив все це екс-прокурор області Романов.

До речі, через факт підробки прокурорами протоколу слідчого експерименту 4 причетних (і Романов теж) не працюють в органах прокуратури», — підкреслив адвокат Михайло Прасол, заступник директора юрфірми Ярослав Гришин та партнери

«Попереду – стягнення шкоди, завданої органом досудового розслідування та прокуратурою, притягнення винних до відповідальності.

Дякую усім за підтримку, участь, поради, небайдужість.  Справедливість є, правда завжди одна. За них варто боротись!», – підсумував адвокат Станіслав Гришин.

Дякуємо нашій команді юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери» за високопрофесійну перемогу!

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: