Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Правозахисниця юрфірми «Ярослав Гришин та партнери» назвала сексизмом її виключення з Асоціації правників України

Правозахисниця юрфірми «Ярослав Гришин та партнери» назвала сексизмом її виключення з Асоціації правників України

31 мая 2019   Новости

Правозахисниця Олена Сідельникова, юристка міжнародної юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери», депутатка Запорізької міської ради Олена Сідельникова заявила, що її незаконно виключили з Асоціації правників України (АПУ) через сексизм серед членів організації. Таку позицію вона виклала на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

«На загальних зборах АПУ, після яких мене виключили з членства, я балотувалась в раду відділення. Серед кандидатів жінок було лише двоє, однак для голови відділення АПУ в Запорізькій області Дмитра Гладкого саме лише думка про те, що в органі управління відділенням може бути жінка, стала фатальною. В ході проведення зборів він дозволяв собі негативні висловлювання також і щодо присутньої представниці АПУ з Києва Катерини Пищик. На мою думку, така поведінка голови відділення є неприпустимою, а привселюдне та негативне вираження сексизму та нетерпимості до жінок не може залишатись непокараним», – написала депутатка Олена Сідельникова.

Про сексизм в АПУ…Сьогодні я дізналась про те що мене, як членкиню, виключили з АПУ за начеб то порушення статуту,…

Опубликовано Елена Сидельникова Четверг, 14 марта 2019 г.

Як вона повідомила , з членів асоціації її виключили за нібито порушення статуту, при цьому жодної конкретики в рішенні не наведено, також відсутнє посилання на порушений пункт статуту.

«За рішенням правління від 26 лютого 2019 року, Вас виключено з членів всеукраїнської громадської організації «Асоціація правників України» за порушення Вами його статуту», – йдеться в листі АПУ до правозахисниці.

Разом з тим, депутатка зазначила, що за її виключення проголосували лише чоловіки, члени правління Асоціації правників України.

«Як депутатка Запорізької міської ради я жодного разу не стикалась з таким сексизмом. Для статистики: в правлінні АПУ всього одна жінка, в етичній комісії АПУ взагалі жодної жінки. Чи не є гендерна дискримінація загальним трендом і принципом діяльності АПУ. Не жалкую, що більше не є членом асоціації, оскільки свою гідність я не готова проміняти на членство в організації, яка не поважає жінок», – зазначила Олена Сідельникова.

Зазначимо, правозахисниця Олена Сідельникова з 2013 року була кандидаткою у члени, а з 2017 року стала членом відділення всеукраїнської громадської організації «Асоціація правників України» в Запорізькій області.

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: