Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Станіслав Гришин пройшов 3-тій модуль навчання за програмою «Адвокат Майбутнього»

Станіслав Гришин пройшов 3-тій модуль навчання за програмою «Адвокат Майбутнього»

3 декабря 2019   Новости

Адвокат Станіслав Гришин, учасник одинадцятої групи G11 третього сезону «Адвокат майбутнього», пройшов навчання на третьому модулі програми. Його тема – «Комунікація в адвокатській спільності».

Протягом трьох днів, з 29 листопада по 1 грудня 2019 року, учасники проекту плідно працювали над такими блоками:

 Лідерство в адвокатській спільноті;

– Управління змінами;

– Менторство та наставництво;

– Незалежність адвоката, постійний професійний розвиток;

– Етика адвоката в комунікації в адвокатській спільноті.

– Ефективні переговори.

За словами Станіслава Гришина, лідерство в адвокатурі – наскрізна тема третього модулю навчальної програми.

«В рамках модулю організатори запропонували нам 36 якостей сучасного адвоката-лідера. Відразу після завершення робочого дня за результатом обговорення ми у групі G11 запропонували організаторам і тренерам ще одну якість, яка, на нашу думку, одна з важливих якостей адвоката-лідера.

Вказану якість організатори думають включити для адвокатів з майбутньої четвертої сотні програми.«Адвокат майбутнього» — це приємні зустрічі в колі однодумців, гострі дискусії, складні теми та вхід у зону дискомфорту. Внутрішні рефлексії на тижні уперед гарантовані», — відзначив адвокат Станіслав Гришин.

Нагадаємо, у липні цього року адвокат Станіслав Гришин як учасник одинадцятої групи (G11) третього сезону «Адвокат майбутнього» пройшов навчання на другому модулі програми – «Комунікація з судом та іншими учасниками процесу».

Цікаво, що керуючий партнер міжнародної юрфірми «Ярослав Гришин та партнери» Ярослав Гришин у 2018 році завершив річне навчання за програмою «Адвокат майбутнього».

Довідково. Програма «Адвокат майбутнього» започаткована у 2016 році і вперше реалізована у рамках проекту«Доступна та якісна правова допомога в Україні», що виконувався Канадським бюро міжнародної освіти за підтримки Уряду Канади у співпраці з Координаційним центром з надання правової допомоги. У 2018 році розвиток програми «Адвокат майбутнього» впроваджується за підтримки Відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні.

«Адвокат майбутнього» – це «Кремнієва долина» української адвокатури. Лише ретельна робота з відбору, зрощування та єднання ціннісно нового покоління адвокатури неминуче призведе через певну кількість років до етичної і технологічної революції у правничій спільноті, а отже – до реального утвердження верховенства права та справедливого правосуддя»,– переконаний керівник програми Андрій Вишневський.

Станіслав Гришин під час 3-го модуля програми 'Адвокат майбутнього'
Станіслав Гришин під час третього модуля програми 'Адвокат майбутнього'

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: