Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Станіслав Гришин: Суд зобов’язав СБУ розслідувати спробу захоплення влади екс-секретарем Запорізької міськради

Станіслав Гришин: Суд зобов’язав СБУ розслідувати спробу захоплення влади екс-секретарем Запорізької міськради

16 июля 2021   Новости

 Адвокат Станіслав Гришин подав до СБУ заяву про протиправні дії екс-секретаря Запорізької міської ради. Cуд заводольнив скаргу правозахисника.

 Правозахисник 7 липня звернувся до Служби безпеки України із заявою про злочин у зв’язку з вчиненням екс-секретаря Запорізької міськради Анатолієм Куртєвим кримінальних правопорушень, передбачених ст. 109, 356 КК України – дії, спрямовані на насильницьку зміну, повалення конституційного ладу, захоплення державної влади та самоуправство.

«Я звернувся з заявою про вчинення кримінальних правопорушень, вчинених Куртєвим Антолієм та іншими невстановленими особами, які полягають у спробі захоплення державного органу і повалення конституційного ладу, а також самоправстві.

Так , Куртєв Анатолій , будучи звільненим з посади секретаря Запорізької міської ради у зв’язку з непроходженням спеціальної перевірки , видав документ під назвою «доповідна записка», в якому він незаконно зазначив себе «секретарем міської ради» та «приступив до виконання обов’язків».

Вказані дії підпадають під статтю 109 КК України , оскільки Куртєв А.В. був звільнений з посади , не може виконувати обов’язки секретаря, зокрема, керувати міською радою за відсутності міського голови», – підкреслив адвокат Станіслав Гришин. 

В результаті, Жовтневий суд задовольнив скаргу Гришина і постановив внести відомості про кримінальне правопорушення, вчинене Анатолієм Куртєвим.

«Сподіваємося правоохоронці якнайшвидше дадуть оцінку діям Куртєва А.В. і його посіпак», – зазначив адвокат.

документ 1
Документ 2

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: