Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Станіслав Гришин завершив 4-тий модуль навчання за програмою «Адвокат Майбутнього»

Станіслав Гришин завершив 4-тий модуль навчання за програмою «Адвокат Майбутнього»

20 января 2020   Новости

Учасник одинадцятої групи G11 третього сезону «Адвокат майбутнього» Станіслав Гришин завершив навчання на четвертому модулі програми. Тема блоку – «Співпраця адвокатів зі ЗМІ».

За словами адвоката Станіслава Гришина, можливість ефективної комунікації адвокатів зі ЗМІ – наскрізна тема 4 модулю навчальної програми «Адвокат майбутнього».

«Черговий трьоденний модуль Адвоката Майбутнього пролетів миттєво, але, як завжди, змінив сприйняття до вже звичних речей. Медіа, зв’язки з громадськістю, адвокація – обов’язкові елементи роботи сучасного адвоката. Продовжуємо навчатись, покращуватись, розвиватись», — відзначив адвокат Станіслав Гришин.

Протягом трьох днів, з 17 до 19 січня 2020 року, учасники проекту прокачували себе за такими напрямками:

– етика та практика комунікації з медіа;

– розвиток навичок усної та письмової комунікації з журналістами;

– формування комунікаційних стратегій;

– планування та проведення адвокаційних кампаній.

Нагадаємо, керуючий партнер міжнародної юрфірми «Ярослав Гришин та партнери» Ярослав Гришин у 2018 році завершив річне навчання за програмою «Адвокат майбутнього».

Довідково. Програма «Адвокат майбутнього» започаткована у 2016 році і вперше реалізована у рамках проекту«Доступна та якісна правова допомога в Україні», що виконувався Канадським бюро міжнародної освіти за підтримки Уряду Канади у співпраці з Координаційним центром з надання правової допомоги. У 2018 році розвиток програми «Адвокат майбутнього» впроваджується за підтримки Відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні.

«Адвокат майбутнього» – це «Кремнієва долина» української адвокатури. Лише ретельна робота з відбору, зрощування та єднання ціннісно нового покоління адвокатури неминуче призведе через певну кількість років до етичної і технологічної революції у правничій спільноті, а отже – до реального утвердження верховенства права та справедливого правосуддя»,– переконаний керівник програми Андрій Вишневський.

Станіслав Гриший 4й модуль
Станіслав Гришин на 4 модулі
Станіслав Гришин на 4 модулі навчання

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: