Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Суд скасував протиправне рішення Енергодарської міськради про покладення на Івана Самойдюка обов’язків міського голови

Суд скасував протиправне рішення Енергодарської міськради про покладення на Івана Самойдюка обов’язків міського голови

26 августа 2021   Новости

Юридична команда юрфірми «Ярослав Гришин та партнери» знову отримала перемогу в суді,  знову скасоване чергове незаконне рішення Енергодарської міської ради.

Запорізький окружний адміністративний суд визнав протиправним і скасував рішення Енергодарської міської ради, яким першого заступника міського голови Івана Самойдюка призначено виконуючим обов’язки міського голови на час відсутності міського голови Енергодара Дмитра Орлова.

Як зазначив адвокат Станіслав Гришин, всі «розпорядження» і накази з 15.06.2021 по сьогодні, підписані Самодюком І.Г. як в.о. міського голови Енергодара, є незаконними.

«Поступово, ми розплутаємо увесь клубок незаконних дій самопроголошеного мера Самойдюка І.Г., і за кожну підписану ‘бумажку’ буде нести відповідальність», – підкреслив адвокат, керівник запорізького офісу юрфірми «Ярослав Гришин та партнери» Станіслав Гришин.

Так, 18 серпня Запорізький окружний адміністративний суд визнав протиправним та скасував рішення Енергодарської міської ради №1 від 15.06.2021 «Про покладення обов’язків міського голови».

«Чинним законодавством України, регламентом Енергодарської міської ради та регламентом виконавчого комітету Енергодарської міської ради не передбачено повноважень міської ради на призначення виконуючим обов’язки міського голови його заступника. Отже, при прийняті рішення № 1 від 15.06.2021 Енергодарською міською радою перевищено, надані їй законом та регламентом, повноваження», – йдеться у тексті рішення Запорізького окружного адміністративного суду.

Повний текст рішення і аргументи суду за посиланням:

https://reyestr.court.gov.ua/Review/99115379

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: