Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
У Київському апеляційному суді захищені права інвестора, який придбав квартиру по вул. Бориспільській у Києві

У Київському апеляційному суді захищені права інвестора, який придбав квартиру по вул. Бориспільській у Києві

14 февраля 2020   Новости

Команда адвокатів юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери» отримала чергову перемогу у Київському апеляційному суді у справі захисту ошуканого інвестора.

В середині лютого у судовому засіданні адвокати відстояли права та інтереси одного з ошуканих інвесторів, який придбав майнові права на квартиру в житловому будинку, розташованому у Києві по вулиці Бориспільській, 19. Загальна площа багатоквартирного будинку – 16 520 метрів квадратних. При цьому, будинок не побудований у встановлені строки.

Так, Київський апеляційний суд виніс постанову. Нею залишено у силі накладений судом першої інстанції арешт на майнові права на вказану квартиру. Таке рішення не дозволить певним зацікавленим особам здійснити перепродаж третій стороні до завершення розгляду справи по суті у суді першої інстанції.

У такий спосіб план наших опонентів – по другому колу продати інвесторську квартиру – зазнав поразки.

«Зараз будинок фактично захоплений групою рейдерів на чолі з колишніми працівниками генеральної прокуратури, які придумали геніальний план у стилі Остапа Бендера: по другому колу продати інвесторські квартири. Але не так сталося, як гадалося. Часи змінилися, горе-рейдери прокурори не пройшли співбесіди в Офісі Генерального прокурора, втратили ласі посади та впевнено наближається до підозр», – відзначив адвокат, керуючий партнер міжнародної юрфірми Ярослав Гришин під час одного із судових засідань.

Команда юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери» підкреслює, – захист інтересів інвесторів у таких непростих кейсах потребує творчих методів та комплексного підходу.

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: