Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
У справі жорстко вбитої Анастасії Ковальової допитані свідки підпалу її хлопцем Віталієм Чайковським

У справі жорстко вбитої Анастасії Ковальової допитані свідки підпалу її хлопцем Віталієм Чайковським

19 февраля 2020   Новости

У Шевченківському районному суді міста Запоріжжя відбулось чергове засідання по резонансній справі – жорсткого вбивства шляхом підпалу 22-річної Анастасії Ковальової її хлопцем Віталієм Чайковським. Він облив наречену бензином та підпалив просто на вулиці біля будинку, де вони жили. Дівчина отримала 90% опіків тіла і через тиждень у реанімації серце її не витримало.

Про те, як пройшло судове засідання повідомив адвокат і правозахисник Станіслав Гришин.

19 лютого 2020 року під час судового засідання допитали свідків, які були безпосередніми очевидцями підпалу дівчини 28-річним Віталієм Чайковським просто під вікнами будинку, де він жив із нею. Також у залі суду досліджені протоколи слідчих експериментів та відеозаписи з них.

Разом з тим, обвинувачений передав до суду зроблений подарунок для матері загиблої – Кристини Ковальової. Це саморобний виріб з підручних засобів, схожий на Феміду. 

В наступне засідання 28 лютого 2020 року, повідомляє адвокат, очікується допит свідків та потерпілої – матері дівчини Кристини Ковальової.

Відзначимо, адвокати юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери» захищають інтереси матері жорстко вбитої дівчини на умовах Pro Bono. Команда з великою відповідальністю прийняла рішення взяти доручення на представництво інтересів потерпілої.

Позиція команди юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери» принципова – справедливе строге покарання винуватцю.

«Це цинічне вбивство з особливою жорстокістю. Покарання лише одне – ПОЖИТТЄВЕ ПОЗБАВЛЕННЯ ВОЛІ. Ми не дамо жодного шансу прокуратурі злити цю справу, підробити психічну хворобу, діагнози,заплутали свідків чи спотворити залізні докази прямого умислу підозрюваного.Прошу громадськість та ЗМІ не забувати про цей злочин – маємо контролювати та висвітлювати кожен крок. Безкарність призводить до тотальної незахищеності», – підкреслив керуючий партнер міжнародної юридичної фірми, адвокат Ярослав Гришин.

Нагадаємо, трагедія сталася 2 липня 2019 року ввечері біля багатоповерхівки у спальному районі міста Запоріжжя. Перехожі, які стали свідками, розповідали, що спочатку пара сварилася. Потім Віталій облив Анастасію горючою рідиною та підпалив. Нібито через ревнощі. Вже у суді чоловік плакав і пояснював — хотів у такий спосіб ‘зміцнити стосунки’ — не спалювати, а лише налякати. Дівчину доставили у лікарню, у неї діагностували 90% опіків тіла. Після тижня лікування в реанімації 22-річна Анастасія Ковальова померла – у неї не витримало серце.

Подарунок підозрюваного матері вбитої ним дівчини

Подарунок підозрюваного матері вбитої ним дівчини

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: