Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Перемога у Верховному Суді: захищені права переможця конкурсу на керівну посаду у Держрибагентстві

Перемога у Верховному Суді: захищені права переможця конкурсу на керівну посаду у Держрибагентстві

5 февраля 2020   Новости

Чергова перемога міжнародної юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери» у Верховному суді. Наша адвокатська команда представляє інтереси переможця конкурсу на посаду начальника управління Державного агентства рибного господарства України в Запорізькій області. Клієнт зможе обійняти керівну посаду.

Так, з необгрунтованих підстав Голова Управління Державного агенства рибного господарства України не виконав рішення конкурсної комісії та не видав наказ про призначення нашого клієнта на посаду начальника управління Державного агентства рибного господарства України в Запорізькій області.

На початку лютого 2020 року, Верховний суд частково задовольнив касаційну скаргу клієнта. Зокрема, скасовано рішення суду першої та апеляційної інстанції, справу направлено на новий розгляду до суду першої інстанції для встановлення деталей призначення на посаду. Таке рішення Верховного суду має стати прецедентним для аналогічних спорів не тільки із Державним агентством рибного господарства в Україні, але і з іншими державними органами України.

Як раніше розказав керуючий партнер, адвокат Ярослав Гришин, з формальних міркувань результати конкурсу скасували, чим порушили трудові права справжнього професіонала.

«Наша юридична команда не програла ще жодної справи, в яких ми захищаємо трудові права наших клієнтів. Проблема актуальна. Переконаний, що конкурс – це не про імітацію та не про місця для своїх. Чекаємо на позитивне рішення, яке матиме прецедентне значення для аналогічних спорів», — відзначив  Ярослав Гришин.

Разом з тим, з врахуванням висновків, що містяться у постанові, боротьба за справедливе та законне судове рішення продовжується.

Наша мета – призначення нашого клієнта на посаду начальника Управління державного агенства рибного господарства України у Запорізькій області шляхом видання відповідного наказу.

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: