Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Важлива перемога: Адвокати добились особистого зобов’язання замість ізолятора підозрюваним у нападі на агітнамети

Важлива перемога: Адвокати добились особистого зобов’язання замість ізолятора підозрюваним у нападі на агітнамети

31 августа 2020   Новости

У Запоріжжі у Хортицькому та Орджонікідзевському районних судах міста 30 серпня 2020 року обрали запобіжний захід чотирьом молодим людям, підозрюваним у нападі та знищені агітаційних палат однієї з політичних партій. Судові засідання, розпочавшись о 9-тій годині ранку неділі, тривали весь день.

Всім підозрюваним за пошкодження палаток ОПЗЖ обрали особисте зобов’язання, – завдяки професіоналізму адвокатів юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери» Станіславу Гришину та Ігорю Гребнєву. 

Про особливості судового процесу розказав адвокат і правозахисник Станіслав Гришин.

«Затримано чотирьох активістів у двох районах міста, серед затриманих: три хлопця та дівчина. Ми не бачимо жодного складу кримінального правопорушення, бо дії активістів були направлені на те, щоби зупинити незаконну агітацію, яка наразі, дійсно має місце.
Ми вважаємо, що підозра необґрунтована, немає жодного складу кримінального правопорушення і наша позиція полягає у тому, аби не застосовувати жоден запобіжний захід або ж особисте зобов’язання».

Захисники долучили до матеріалів справи матеріали, що вилучили у агітаторів в наметах. Ці матеріали підтверджують факт агітації. Адвокати акцентували також увагу на тому, що агітація, згідно з законодавством, має розпочатись лише 5 вересня.

Так, 30 серпня за результатом розгляду справи Хортицький районний суд прийняв рішення відпустити підозрюваних, застосувавши запобіжний захід – особисте зобов’язання.

«До Антона Деменка, підозрюваного у зіпсуванні агітаційних палаток ОПЗЖ, застосовано особисте зобов’язання. Звільнений негайно з-під варти. Ще одна добра новина. Хортицький районний суд м. Запоріжжя звільнив з під варти Іллю Удода затриманого за зіпсування агітаційних палаток ОПЗЖ. Застосовано особисте зобов’язання» – повідомив адвокат і захисник Ігор Гребнєв.

Також 30 серпня і Орджонікідзевський районний суд відхилив клопотання слідчих і прокуратури та виніс рішення: «У задоволенні клопотання слідчих щодо обрання домашнього арешту відмовити. Обрано запобіжний захід під особисте зобов’язання до 30 жовтня».

«Усім підозрюваним за пошкодження палаток ОПЗЖ обрали особисте зобов’язання. Патріоти поїхали додому замість ізолятора. Сьогодні їх зустрінуть родини. Будуть їсти домашню їжу. Дякую кожному!», — подякував захисникам адвокат і правозахисник Станіслав Гришин.

Нагадаємо, ввечері у п’ятницю, 28 серпня 2020 року, адвокат Станіслав Гришин повідомляв про затримання дівчини і хлопця за пошкодження агітаційної продукції ОПЗЖ Вознесенівським відділенням поліції.

«В порядку статті 208 КПК (затримання без рішення суду) дівчина і хлопець проведуть вихідні в ІТТ (ізолятор тимчасового тримання). Потерпілих і тілесних ушкоджень нема.В мене питання: чому за знищення агітації антиукраїнської партії молодих патріотів закривають за грати? В чому ризик переховування чи перешкоджання досудовому розслідуванню? Обидва затриманих мають постійне місце роботи і навчання. Повернення у 2014 рік. Чекаємо повідомлення про підозру. Попередня кваліфікація — ч.2 ст. 296 КК, хуліганство групою осіб.Про запобіжний захід проінформую завчасно», — зазначив Станіслав Гришин.

Тоді правозахисник додав, що чотирьом громадянам, які підозрюються у хуліганстві за знищення майна політпартії, вручено клопотання про домашній арешт.

«Питання: навіщо утримувати молодих патріотів усі вихідні в Ізоляторі тимчасового тримання, якщо слідчий просить суд застосувати домашній арешт? На жаль, сумнівний хайп МВС України перемагає здоровий глузд і законність».

Головна фотографія до новини — 061.ua

фото процес
фото процес 2
фото процесу
фото з процесу судового
робота захисників

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: