Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Верховний Суд засилив вирок: 15 років розбавлення волі Віталію Чайковському, який живцем спалив свою дівчину Анастасію Ковальову

Верховний Суд засилив вирок: 15 років розбавлення волі Віталію Чайковському, який живцем спалив свою дівчину Анастасію Ковальову

9 ноября 2021   Новости

Остаточна перемога адвокатів юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери» у резонансній справі. Наша команда з 2019 року представляла інтереси потерпілої Кристини Ковальової – матері жорстоко вбитої 22-річної Анастасії Ковальової на умовах pro bono – безоплатно.

Про фінальну крапку у справі 9 листопада 2021 року повідомив адвокат Станіслав Гришин, керівник запорізького офісу юрфірми:

«Сьогодні Верховний суд залишив в силі вирок Шевченківського районного суду міста Запоріжжя від 11.09.2020, яким засуджено Віталія Чайковського за умисне вбивство, вчинене з особливе жорстокістю, та призначено покарання 15 років. В задоволенні касаційної скарги засудженого та його захисника відмовлено.

Разом з нашою командою адвокатів Мариною Щасливою, Ігорем Гребнєвим ми представляли інтереси матері Анастасії на умовах про боно», – написав у Facebook адвокат Станіслав Гришин.

Нагадаємо, трагедія сталася 2 липня 2019 року ввечері біля багатоповерхівки у спальному районі міста Запоріжжя. Перехожі, які стали свідками, розповідали, що спочатку пара сварилася. Потім Віталій облив Анастасію горючою рідиною та підпалив. Нібито через ревнощі.

Вже у суді чоловік плакав і пояснював — хотів у такий спосіб ‘зміцнити стосунки’ — не спалювати, а лише налякати. Дівчину доставили у лікарню, у неї діагностували 90% опіків тіла. Все Запоріжжя збирало кошти на її лікування. Після тижня лікування в реанімації 22-річна Анастасія Ковальова померла – у неї не витримало серце.

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: