Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Ярослав Гришин обговорив з членами Європейської бізнес асоціації важливість залучення інвестицій в Україну

Ярослав Гришин обговорив з членами Європейської бізнес асоціації важливість залучення інвестицій в Україну

4 сентября 2019   Новости

Керуючий партнер міжнародної юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери» Ярослав Гришин провів зустріч з членами Європейської Бізнес Асоціації (European Business Association) у Києві. Обговорили доцільність залучення інвестицій та нагальність якісного розвитку бізнесу в Україні.

«Рішучі радикальні реформи нового Уряду Олексія Гончарука відкривають двері для потужних інвестицій наших міжнародних партнерів та створюють якісно нові сприятливі умови для розвитку та захисту бізнесу. Сьогодні особливо актуальною стає ефективна синергетична комунікація між Владою та Бізнесом в процесі законодавчої роботи та імплементації норм», — зазначив адвокат Ярослав Гришин.

В рамках свого виступу він додав, що нульова толерантність до корупції – це не подарунок згори. Він закликав бізнес не не йти ні на які поступки і за жодних умов не давати хабарі: це не тільки аморально та протизаконно, а також економічно не вигідно та не ефективно.

Нагадаємо, у серпні Ярослав Гришин відкрив офіс міжнародної юрфірми у Києві. Адвокат спеціалізується на залученні інвестицій та захисті прав інвесторів.

Зазначимо, команда Європейської бізнес асоціації EBA системно займається адвокацією законодавчих змін, необхідних бізнесу. При цьому, об’єднує 1741 компанії.

Довідково.

Європейська Бізнес Асоціація (European Business Association) заснована в 1999 році за підтримки Європейської комісії в Україні. З того часу Асоціація виросла до найбільш впливового та найчисельнішого об’єднання бізнесу в Україні. EBA працює для того, аби дати своїм компаніям можливість спільними зусиллями вирішити важливі дляінвестиційного клімату України питання та покращити його на користь індустрії, суспільства, економіки та країни в цілому.

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: