Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Ярослав Гришин: Наша юрфірма протидіє незаконним діям нотаріуса, яка зняла арешт з будинку Азарова з порушенням закону

Ярослав Гришин: Наша юрфірма протидіє незаконним діям нотаріуса, яка зняла арешт з будинку Азарова з порушенням закону

14 июля 2020   Новости

Команда адвокатів міжнародної юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери» подала скаргу до Офісу протидії рейдерству Міністерства юстиції України на незаконні дії нотаріуса Діани Букатової, яка грубо порушуючи закон, зняла арешт з будинку Азарова на підставі підробленого рішення суду.

Про це розказав адвокат, правозахисник, член Ради адвокатів України, керуючий партнер юрфірми «Ярослав Гришин та партнери» Ярослав Гришин.

«Як Азаров підробляє рішення суду — знімає арешт зі свого будинку та блокує управління ним, обкрадаючи державний бюджет?

Зазначений будинок, що знаходиться у Києві на Столичному шосе, після проведеного конкурсу Агентства з розшуку та менеджменту активів, було передано в управління компанії нашого клієнта.

Внаслідок незаконних дій приватного нотаріуса держава недоотримує грошові кошти – таких «чорних реєстраторів» необхідно негайно відключати від доступу до реєстра і притягати до кримінальної відповідальності. Просимо комісію розглянути скаргу якнайшвидше – справа резонансна, а порушення кричущі», — заявив правозахисник. 

Нагадаємо, нещодавно адвокат і керуючий партнер міжнародної юрфірми Ярослав Гришин написав новий блог ексклюзивно для Цензор.НЕТ – «Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) відкриває для бізнесу новий ринок і можливості для розвитку».

Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (скорочено — Агентство з розшуку та менеджменту активів або АРМА) – центральний орган виконавчої влади зі спеціальним статусом, уповноваженим на формування та реалізацію державної політики у сфері виявлення та розшуку активів, які можуть бути арештовані у кримінальному провадженні, а також управління активами, які арештовані у кримінальному провадженні.

«Одна з функцій Національного агентства – управління арештованим майном, є імплементацією відповідних практик ЄС з управління арештованим майном. Така функція не просто чергова регуляторна діяльність держави, оскільки створює принципово новий механізм державно-приватного партнерства.

Аналогій якому в Україні досі не існувало. Як наслідок, – з’явився новий ринок послуг управління арештованим майном та ринок арештованого (проте, ще не конфіскованого) майна.

Плюси управління арештованим майном через АРМА

Наразі практика передачі арештованого майна в управління АРМА стала дуже розповсюдженою. Все частіше і частіше слідчі судді за клопотаннями прокурорів передають арештоване майно в управління АРМА.

На сьогодні, в управлінні Національного агентства перебувають тисячі найрізноманітніших об’єктів. Серед них і об’єкти нерухомості, і транспорт, і майнові комплекси, і корпоративні права.

Для потенційних управителів арештованим майном великим плюсом є те, що таке майно здебільшого передається у готовому для використання стані. Тобто, управителю не потрібно вкладати гроші, він отримує вже готовий для ведення бізнесу об’єкт.

Навіть, якщо управителю і довелося витратити власні кошти для приведення майна у придатний для використання стан, то за домовленістю з АРМА, ці гроші компенсуються з майбутніх доходів від управління», – написав адвокат Ярослав Гришин для Цензор.НЕТ.

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: