Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
‘Ярослав Гришин та партнери’ представляє інтереси 31 потерпілого від злочинів фінансової піраміди ОЗГ «ДЕМОС»

‘Ярослав Гришин та партнери’ представляє інтереси 31 потерпілого від злочинів фінансової піраміди ОЗГ «ДЕМОС»

22 января 2020   Новости

Міжнародна юридична фірма «Ярослав Гришин та партнери» представляє інтереси 31 потерпілого від злочинів фінансової піраміди ОЗГ«ДЕМОС» – такої собі запорізької «МММ», – заявив керуючий партнер, адвокат Ярослав Гришин. 

Перший епізод шахрайських дій відбувався у далекому 1993 році. Загальна сума спричинених збитків довірливим запорожцям – 112 мільйонів 720 тисяч 280 гривень 40 копійок.

Зокрема,  «дахував» діяльність «Demos» екс-прокурор Запорізької області Романов.

«Більше 2-х років ми ведемо цю справу. В Запоріжжі шахраїв дахували колишні прокурор області Романов та його колишній перший заступник одіозний Карман на призвісько «Вася куля в роті». Відтак, розслідування численних кримінальних справ відносно членів ОЗГ «ДЕМОС» було заблоковано.

Разом з тим, ми добилися відкриття кримінальних проваджень на рівні Офіс Генерального прокурора та головного слідчого управління Національна поліція України

Завдяки злагодженій та професійній роботі правоохоронців проведено 11 обшуків та вилучено матеріальних цінностей, здобутих злочинних шляхом, на суму більше 100 мільйонів гривень.Підозрюваних Дяченко та Пікан – затримано та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативною заставою у розмірі 10 мільйонів гривень», — повідомив Ярослав Гришин 22 січня 2020 року у Facebook, опублікувавши документи.

Результативне розслідування цієї резонансної кримінальної справи має важливе значення та є індикатором можливості захисту інвестицій та поновлення порушених прав (компенсації збитків) інвесторам.

Відзначимо, у Києві затримали Геннадія Дяченко — організатора фінансової піраміди «Демос», який більше 20 років безперешкодно вів незаконну діяльність. Організаторам — Дяченко Геннадію і Пікан Віталію — обрали запобіжний захід у вигляді утримання під вартою з альтернативою у 10 мільйонів гривень застави, наразі підозрювані знаходяться в СІЗО в місті Київ. Підозрюваних Скрипку та Литвиненко оголошено у розшук. 

Як повідомляли запорізькі ЗМІ, власники «Демосу» стали доларовими мультимільйонерами. Більше 20 років власник запорізького «Демосу» Геннадій Дяченко безперешкодно вів незаконну діяльність. Практично весь капітал власники мережі заробили злочинним шляхом.

По відношенню до цих осіб відкриті кримінальні провадження за фактами:

— шахрайства в особливо великих розмірах;

— ухилення від сплати податків,

— відмивання грошей;

— перевищення службових повноважень.

Так, членам ОЗГ «ДЕМОС» загрожує до 15 років позбавлення волі з конфіскацією всього майна на користь держави.

Документ 1
Документ 2

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: