Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Захищено інтереси клієнта: стягнуто 300 тис.гривень з мережі гіпермаркетів електроніки

Захищено інтереси клієнта: стягнуто 300 тис.гривень з мережі гіпермаркетів електроніки

8 октября 2019   Новости

Блискуча перемога міжнародної юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери» у спорі про стягнення трьох відсотків річних та втрат від інфляції, які нараховані у зв’язку з невиконанням боржником по справі рішення суду.

Більше 2-х років боржник не виконував рішення суду про виплату сплаченого за договором купівлі-продажу. Тому команда юристів стали на захист інтересів клієнта та здобула перемогу в Шевченківському районному суді міста Запоріжжя. Як результат, – позовні вимоги позивача задоволено в повному обсязі – стягнуто більше 300 тисяч гривень трьох відсотків річних та втрат від інфляції на користь клієнта, який раніше не міг добитися фактичного виконання рішення суду.

Завдяки злагодженій та професійній роботі юристів міжнародної юрфірми «Ярослав Гришин та партнери» успішно захищено інтереси клієнта від неправомірного затягування виконання рішення суду. Разом з тим, у повному обсязі виплачено кошти за первіснимпозовом, а також буде стягнуто нарахування вже трьох відсотків річних, інфляцію за період коли рішення суду не виконувалося.

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: