Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Запорізький суд засудив до 15 років позбавлення волі палія, який жорстко вбив Анастасію Ковальову

Запорізький суд засудив до 15 років позбавлення волі палія, який жорстко вбив Анастасію Ковальову

11 сентября 2020   Новости

Команда нашої юридичної фірми з гідністю та перемогою для своєї клієнтки завершила дуже складну справу.

У Шевченківському районному суді міста Запоріжжя закінчився розгляд резонансної справи – жорсткого вбивства шляхом підпалу 22-річної Анастасії Ковальової її хлопцем Віталієм Чайковським. Він облив наречену бензином та підпалив просто на вулиці біля будинку, де вони жили. Дівчина отримала 90% опіків тіла і через тиждень у реанімації серце її не витримало.

Так, 11 вересня 2020 року Шевченківський районний суд міста Запоріжжя оголосив вирок Віталію Чайковському, який в липні 2019 року скоїв страшне вбивство – облив свою наречену Анастасію Ковальову бензином та підпалив її. Суд визнав Віталія Чаковського винним за п. 4 ч. 2 Ст. 115 КК України та призначив покарання у вигляді 15 років позбавлення волі.

«Наша юридична команда Ярослав Гришин та партнери представляла інтереси потерпілої – матері Насті – Кристини Ковальової на умовах Pro Bono. Шевченківський районний суд міста Запоріжжя повністю задовольнив цивільний позов та стягнув з обвинуваченого на користь нашої клієнтки матеріальну шкоду у розмірі 198 тис грн та моральну шкоду у розмірі 1 млн грн», — прокоментувала адвокатка Марина Щаслива.

З повним текстом вироку можна ознайомитись в Єдиному держаному реєстрі судових справ (номер справи 337/4081/19)

Нагадаємо, позиція команди юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери» із початку принципова – справедливе строге покарання винуватцю.

«Це цинічне вбивство з особливою жорстокістю. Покарання лише одне – ПОЖИТТЄВЕ ПОЗБАВЛЕННЯ ВОЛІ. Ми не дамо жодного шансу прокуратурі злити цю справу, підробити психічну хворобу, діагнози,заплутали свідків чи спотворити залізні докази прямого умислу підозрюваного. Безкарність призводить до тотальної незахищеності», – підкреслив на початку справи керуючий партнер міжнародної юридичної фірми, адвокат і правозахисник Ярослав Гришин.

Марина Щаслива, адвокатка матері жорстко вбитої Анастасії Ковальової на початку 2020 року прокоментувала цю трагедію hromadske.ua.

фото настя ковальова та чайковський
марина щаслива

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: