Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Напередодні професійого свята

Напередодні професійого свята

18 декабря 2014   Новости

Міжнародна юридична фірма ‘Ярослав Гришин та Партнери’ відмовляється від проведення корпоративу з нагоди Дня адвокатури та направляє заплановані на проведення заходу кошти на благочинність.

МЮФ підтримує наших захисників в зоні проведення АТО. Адже саме завдяки ним маємо мирне небо над Запоріжжям. І як не послаблюється стримування агрессора на сході країни, так і не повинна послаблюватися підтримка патріотами своєї країни своїх захисників.

Водночас, захисту та уваги потребують і наші маленькі патріоти, справжнє майбутнє України — наші дітки. Юристи МЮФ, приймаючи участь у поздоровленні дітей Оріхівського притулку, були обдаровані найціннішим: посмішками дітей, блиском їх оченят. Жодна дитина не залишилася без подарунку від Святого Миколая.

Закликаємо колег відмовитися від проведення святкових корпоративів та направити вивільнені кошти на благодійність та підтримку наших хлопців в зоні проведення АТО. Впевнені у невідворотності скорого святкування настання миру в Україні. Віримо в майбутнє нашої країни!

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: