Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Адвокати добились скасування дій чорного нотаріуса та поновлення арешту елітного будинку Азарова

Адвокати добились скасування дій чорного нотаріуса та поновлення арешту елітного будинку Азарова

14 августа 2020   Новости

Команда міжнародної юрфірми «Ярослав Гришин та партнери» отримала чергову перемогу – в антирейдерській комісії при Міністерстві юстиції.

«Офіс протидії рейдерству оперативно розглянув скарги наших адвокатів та поновив арешт (незаконно скасований раніше чорним нотаріусом на підставі підробленого рішення суду) та повернув міні-межигір’я Азірова в управління АРМА», — зазначив адвокат, правозахисник, член Ради адвокатів України, керуючий партнер юрфірми «Ярослав Гришин та партнери» Ярослав Гришин.

Так, після розгляду поданої в інтересах нашого клієнта скарги, Офіс протидії рейдерству скасував реєстраційні дії приватного нотаріуса Х., який незаконно вивів з-під арешту елітний житловий будинок площею 930 кв.м., фактичним власником якого є сумновідомий Микола Азаров.

Як виявилось, виведення елітного будинку з-під арешту в інтересах Азарова здійснювалось на підставі підробленого рішення Печерського районного суду м. Києва.

Відтепер держава в особі Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) отримає можливість передати цей об’єкт в управління нашому клієнту та отримати від цього надходження у бюджет.

В свою чергу, клієнт юрфірми як переможець конкурсу на управління елітним житловим будинком нарешті зможе почати використовувати об’єкт на власну користь і отримувати доходи від цієї діяльності.

Нагадаємо, раніше Ярослав Гришин зазначив, що юридична фірма розпочала протидію незаконним діям нотаріуса, яка зняла арешт з будинку Азарова із порушенням закону:

«Як Азаров підробляє рішення суду — знімає арешт зі свого будинку та блокує управління ним, обкрадаючи державний бюджет? Зазначений будинок, що знаходиться у Києві на Столичному шосе, після проведеного конкурсу Агентства з розшуку та менеджменту активів, було передано в управління компанії нашого клієнта.Внаслідок незаконних дій приватного нотаріуса держава недоотримує грошові кошти – таких «чорних реєстраторів» необхідно негайно відключати від доступу до реєстра і притягати до кримінальної відповідальності».

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: