Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Новий порядок отримання субсидій

Новий порядок отримання субсидій

Доброго дня!

З підвищенням тарифів на комунальні послуги усе таки вирішив оформити субсидію, але не маю цілком повного розуміння як правильно зробити перші кроки у вирішенні цього питання. Прошу більш детально проінформувати про процедуру оформлення субсидій. На даний час вносяться різноманітні зміни у процес отримання та оформлення субсидій, тож звертаюсь до вас за професійною допомогою для вирішення своєї ситуації.

Добрий день!

Дійсно, на сьогоднішній день наше законодавство зазнає змін, винятком не стала житлова сфера. Дуже багато людей звертаються за допомогою щодо оформлення субсидій, цей процес для осіб, які не володіють достатніми знаннями, являється довготривалим і можливо складним. Так, якщо Ви все таки вирішили почати процес оформлення субсидій, допомога спеціаліста не буде зайвою.

Право на отримання житлових субсидій мають родини, які платять за комунальні послуги більше, ніж для них визначено відсоток платежу.

Як відомо, з 1 квітня зросли тарифи практично на всі комунальні послуги. Звісно, такі різкі і можливо не своєчасні зміни не викликають схвалення у населення, для запобігання цим проблемам уряд розробив новий порядок нарахування житлових субсидій. Новий порядок має спростити оформлення субсидій.

Першим Вашим кроком для оформлення субсидії є отримання поштою від енергопостачальних організацій бланків для заповнення даних. Ті родини, які потребують допомоги, у вигляді субсидій обов’язково заповнюють бланки та передають їх в органи соціального захисту. Зробити це Ви можете дуже просто, відправивши поштою або через уповноважену особу.

Визначений чіткий перелік документів для отримання субсидій:
— заява;
— декларація про доходи осіб, зареєстрованих у житловому приміщені;
— договір оренди, якщо ви орендар помешкання.

Далі справа залишається за органами фіксальної служби та пенсійним фондом, вони в свою чергу перевіряють достовірність отриманих даних, для того щоб у визначений термін ухвалити рішення щодо надання житлової субсидії, особам, які потребують цього. Ви повинні тільки надавати правдиві дані, якщо особа, отримуючи допомогу, вказала не достовірну інформацію — це тягне за собою штрафні санкції.
Дуже важливим нюансом є те, що субсидії за новим порядком будуть призначати на рік, а не на 6 місяців. Тож, якщо Ви бажаєте отримати допомогу у вигляді субсидій, повинні задекларувати свої доходи за попередні 12 місяців.

Ще одним позитивним моментом, нового порядку оформлення допомоги , на який треба звернути увагу , являється призначення субсидій родинам , члени яких є працездатними, але не працюють і мають нульовий дохід. Людина, яка ще не знайшла роботу , повинна задекларувати свій нульовий дохід, для того, щоб він автоматично обраховувався на рівні одного прожиткового мінімуму для працездатних на місяць.

Отже, навіть якщо Ви на даний момент не працюєте, це не перешкода для отримання субсидій. Заповнивши відповідні документі, звернувшись у спеціалізовані органи ви з легкістю зможете оформити субсидію.

Сподіваємося, що наша порада Вам допоможе!

Юлія Іванова
Міжнародна юридична фірма « Ярослав Гришин і партнери»
Адреса : м. Запоріжжя, вул. Чекістів 27, офіс 7
Сайт: gryshyn-partners.com.ua

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: