Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Адвокати захистили права інвесторів на квартири у ЖБК у Київському апеляційному суді

Адвокати захистили права інвесторів на квартири у ЖБК у Київському апеляційному суді

16 июня 2020   Новости

Чергова перемога команди міжнародної юридичної фірма Ярослав Гришин та партнери у Київському апеляційному суді. Наші адвокати здійснили ще один потужний удар по шахрайському плану опонентів – намаганні повторно відчужити майнові права на приміщення інвесторів у житловому будинку по вул. Бориспільска, 19 міста Києва іншим особам. Окрема подяка Офісу генерального прокурора за виважену позицію у цій справі.

Так, внаслідок неправомірних дій одіозного екс-співробітника Генеральної прокуратури Романа Гордієнко, всі 60 інвесторів, які придбали майнові права на приміщення площею 17000 метрів у житловому будинку у Києві за адресою вул. Бориспільска, 19, у якому розташований ЖБК «Захисник» – де-юре втратили право на свою житлову площу.

Далі завдяки роботі наших професійних адвокатів слідчим суддею Печерського районного суду міста Києва був накладений арешт на вказаний будинок задля недопущення реалізації злочинного наміру фігуранта здійснити повторне відчуження майнових прав на приміщення інвесторів іншим особам.

Так, 15 червня Київський апеляційний суд відмовив у задоволенні апеляційної скарги наших опонентів, ухвала слідчого судді Печерського районного суду міста Києва, якою був накладений арешт на житловий будинок, – залишена без змін. 

Таким чином накладений арешт не дозволить недобросовісним особам реалізувати свій протиправний умисел з повторного продажу майнових прав на квартири інвесторів іншим особам.

Команда міжнародної юридичної фірми Ярослав Гришин та партнери і надалі добиватиметься притягнення до кримінальної відповідальності всіх фігурантів, які вирішили ошукати інвесторів.

Раніше ми повідомляли, як команда адвокатів юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери» отримала чергову перемогу у Київському апеляційному суді у справі захисту ошуканого інвестора.

В середині лютого у судовому засіданні адвокати відстояли права та інтереси одного з ошуканих інвесторів, який придбав майнові права на квартиру в житловому будинку, розташованому у Києві по вулиці Бориспільській, 19. Загальна площа багатоквартирного будинку – 16 520 метрів квадратних. При цьому, будинок не побудований у встановлені строки. Так, Київський апеляційний суд виніс постанову. Нею залишено у силі накладений судом першої інстанції арешт на майнові права на вказану квартиру. 

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: