Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Адвокат Станіслав Гришин про вирішення проблеми питної води у Якимівці в ефірі телеканалу «Україна»

Адвокат Станіслав Гришин про вирішення проблеми питної води у Якимівці в ефірі телеканалу «Україна»

30 июня 2020   Новости

До вирішення питання про неочікуване подорожчання та якість питної води у програмі «Головна тема» на каналі «Україна» долучився адвокат Станіслав Гришин. Разом з командою телепроекту правозахисник, керівник запорізького офісу юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери» розбирався з болючою проблемою питної води в Якимивці Запорізької області.

В Якимівській ОТГ людям до осель подають воду, в якій навіть митися страшно – за ціною джерельної. Місцеві жителі сплачують надмірні тарифи на водопостачання за воду, яка не придатна для споживання.

Адвокат Станіслав Гришин разом з командою проекту та місцевими жителями відвідали Якимівську селищну раду, постачальну компанію Якимівське арендне виробниче об’єднання житлово-комунального господарства та побутового обслуговування. Також Держспоживслужбу, лабораторію та намагались вирішити просте питання: як покращити якість питної води в Якимивці та привести тариф на водопостачання до економічно обґрунтованого.

«На превеликий жаль, мешканці громади отримують фанту з черв’яками замість води та ще за завищеними тарифами… Це злочинна бездіяльність, коли люди продовжують сплачувати ці завищені тарифи за воду, а жодної адекватної води їм не постачається. Необхідно доводити, робити громадський тиск на органи місцевого самоврядування, на регіональну раду. На жаль, жоден зі споживачів не направляв скарги до Держспоживслужби, відповідно, а тому підстави для позапланової перевірки відсутні (поки що)», – заявив в ефірі телеканалу «Україна» адвокат Станіслав Гришин.

Із позицією адвоката юрфірми «Ярослав Гришин та партнери» в ефірі національного телеканалу погодилась і представниця НКРЕКП:

«Так, дійсно, Держспоживслужба. Адвокат абсолютно правий. На підставі цих висновків можна звертатись до Запорізької обласної держадміністрації щодо анулювання ліцензії даному підприємству», – зазначила в ефірі програми Ольга Бабій, членкиня Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Нагадаємо, нещодавно місцеві ЗМІ опублікували відео, де видно брудну воду з черв’яками – такою є питна вода в Якимовці. Місцеві жителі підтвердили – такою є ситуація з водою на території всього Якимівського району. Якість води – довготривала тема, яку ніхто з місцевої влади роками не вирішує.

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: