Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
«Ярослав Гришин та партнери» стали юридичним партнером Національної асоціації міжнародних інвесторів в розвиток інфраструктури України

«Ярослав Гришин та партнери» стали юридичним партнером Національної асоціації міжнародних інвесторів в розвиток інфраструктури України

27 января 2020   Новости

Адвокат, керуючий партнер міжнародної юрфірми Ярослав Гришин 27 січня 2020 року під час презентації планів роботи Укравтодору ‘Дороги UA 2020 ‘ у КВЦ ‘Парковий’ заявив, що команда «Ярослав Гришин та партнери» стала юридичним партнером Національної асоціації міжнародних інвесторів в розвиток інфраструктури України.

«Наша команда представляє інтереси Національної асоціації міжнародних інвесторів в розвиток інфрастуктури України, що об’єднує потужні міжнародні компанії із вражаючим досвідом. Сподіваємося, що зафіксовані Президентом України та Урядом принципи та цінності щодо нульової толерантності до корупції, прозорих правил гри, чесної конкуренції будуть реалізовані на 100%», — підкреслив Ярослав Гришин.

Зокрема, 27 січня в рамках презентації «Дороги UA 2020» прем’єр-міністр України Олексій Гончарук презентував Концепцію дорожнього будівництва на 2020, розказав про плани Укравтодору на рік. Як він зазначив, 24 000 кілометрів головних доріг також за 4 роки в Україні – це реально.

Так, Україна планує цього року витратити на дороги рекордну суму —  31,5 млрд гривень в дорожньому фонді вже є. Всього на дороги планують виділити більше 80 млрд гривень, за словами прем’єр-міністра Олексія Гончарука. Флагманський проект — траса «Решетилівка-Дніпро».

В пріоритеті — безпека. Цього року Україна витратить 3,2 млрд гривень на забезпечення безпеки дорожнього руху, сказав міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Адвокат Ярослав Гришин дає коментар телеканалу 'Київ'

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: