Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Адвокат Ярослав Гришин: Підстав для перегляду кінцевого результату виборів недостатньо

Адвокат Ярослав Гришин: Підстав для перегляду кінцевого результату виборів недостатньо

27 октября 2020   Новости

 Правозахисник Ярослав Гришин, керуючий партнер міжнародної юрфірми «Ярослав Гришин та партнери» в прямому ефірі телеканалу Україна 24 прокоментував хід місцевих виборів 25 жовтня.

 Дуже низька явка виборців по Україні під час місцевих виборів 25 жовтня 2020 року, а за таких умов часто використовується адмінресурс, — підкреслив адвокат.

 «Порушення мали місце і наша команда активно консультує по місту Києву та по Запорізькій області. Ці порушення не носили вирішальний характер. Тобто на сьогодні мені не відомі такі випадки, де є більше 5% фальсифікацій та де є підстави для того, аби заново проводити голосування або іншим чином переглядати кінцеві результати виборів. Хоч виборча система нова, вона дуже важка і необхідно констатувати низьку якість членів комісій. Особливо від партії Слуга Народу, там є голови комісій по 18 років, які дійсно нічого не розуміють та просто дистанціюються від роботи підрахунку голосів», — зазначив в ефірі правозахисник Ярослав Гришин.

 Чи ймовірне переголосування або скасування виборів десь на території України – такі випадки не відомі. Порушення є, зазначив адвокат, але їх недостатньо для того, щоб заново проводити переголосування.

 «Підстав для перегляду кінцевого результату виборів недостатньо. Адже суттєвих і системних порушень немає. Є ситуації, коли намагались робити вкидання бюлетенів, невідповідність кількості голосів за кандидатів після підрахунку, є питання підвозів. Наприклад, в Запорізькій області в Балабіно діючий голова ОТГГ підвозив 500 людей, які змінили місце реєстрації за тиждень до дня голосування. Такі випадки є, ОПОРА їх фіксувала, там є підстави для перегляду та судових позовів», — підкреслив Ярослав Гришин.

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: