Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Акція протесту: Адвокати захищають ДП «Таврія» від рейдерського захоплення і суддівського свавілля

Акція протесту: Адвокати захищають ДП «Таврія» від рейдерського захоплення і суддівського свавілля

11 октября 2020   Новости

9 жовтня у Запоріжжі кілька десятків людей влаштували акцію протесту біля стін Господарського суду Запорізької області. Це і працівники державного підприємства, і правозахисники юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери». Люди встали на захист колективу державного підприємства «Таврія» від рейдерського захоплення, яке ініціював «чорний суддя» Олексій Юлдашев.

Працівники «Таврії» вимагали від головуючого судді Олексія Юлдашева закрити справу про визнання підприємства банкрутом і надати їм можливість відновити господарську діяльність.

Деталі шокуючої справи та неправомірні дії судді розказали керуючий партнер юрфірми Ярослав Гришин та адвокат, представник ДП «Таврія» Станіслав Гришин.  

«Ми тут, тому що захищаємо трудовий колектив ДП «ТАВРІЯ» від рейдерського захоплення, що ініційоване одіозним суддею ЮЛДАШЕВИМ.  
ДП «Таврія» та врожай на суму більше 100 млн. грн. захоплені рейдерами за допомогою куплених Рішень по справі про банкрутство, — зазначив адвокат Ярослав Гришин.

Як зазначив представник  ДП ‘Таврія’ адвокат Станіслав Гришин, згідно із законом не можна банкрутити державні підприємства, які знаходяться в списку приватизації Фонду Держмайна України. Правозахисник зазначив, що суддя повинен негайно припинити провадження у справі.

Те, що відбувається з державним підприємством Таврія, жахає. Я думав, ми забули ті часи , коли суддя відстороняє двох директорів без виклику сторін і проведення судового засідання. Коли внаслідок масових ухвал і перереєстрації в державному реєстрі два керівника державного підприємства. Коли суддя відкладає судове засідання з закриття провадження по справі без пояснення причин і без наступної дати. Коли підробляють наказ про звільнення керівника державного підприємтсва. Коли розпорядження майном триває замість 170 днів два з гаком роки. Коли працівники господарства дивляться, як тітушки з поліцією вивозять їх зерно в невідомому напрямку.

Це все і навіть гірше — дякуючи судді Юлдашеву, господарський суд Запорізької області. Громада і селяни провели мірний мітинг під стінами господарського суду. Якщо стан правової невизначеності продовжиться, ніхто не знає , чим все закінчиться …, — заявив адвокат Станислав Гришин.

До відома, справа дослідного господарства «Таврія» розглядається в Господарському судді Запоріжжя з 2017-го року. Пів року тому його майно та врожай заарештували, директора відсторонили й заборонили вести діяльність.

 6-го жовтня через нібито замінування суду зірвали чергове судове засідання. Після цього суддя Юлдашев повідомив, що передає справу до Київського касаційного адміністративного суду.

 Правозахисник Станіслав Гришин стверджує, що процедуру банкрутства було ініційовано через штучні борги, «які були намальовані і не є реальними». Відсторонено керівника-«боржника» й покладено обов’язки керівника на арбітражного керуючого.

 «І в подальшому арбітражний керуючий, разом із невстановленими особами, а також, представниками поліції, вивозили зерно і майно підприємства в невідомому напрямку. За нашими підрахунками, сума збитків, що нанесена підприємству і, відповідно, державі, становить більше 100 мільйонів гривень. Не зважаючи на те, що вже нанесені ці збитки, зловмисники продовжують свої злочинні дії, знаходячись у змові з суддею Господарського суду Юлдашевим, який керує процедурою банкрутства, й вони продовжують чинити незаконні дії», — каже Станіслав Гришин.

Бригадир тракторної бригади ДП ‘Таврія’ Микита Титов каже, що на територію підприємства заїжджають арбітражні керуючі, яких призначає суддя Господарського суду. Вони перекривають входи на тракторні бригади, на ток, на майстерню, не дають працювати.

«Ми не можемо виїжджати на поле, перекриті в’їзди на струм. Невідомими людьми вивозиться зерно. До нас заїхало 4 автобуси з якимись людьми. Така ж ситуація була і позавчора, і чотири дні тому, загалом, протягом двох місяців. Тобто міняються керуючі, приїжджають до нас, аби заважати працювати. Перший керуючий, за моєю інформацією, приїхав і вивіз десь 5 тисяч тон зерна. Заїхало 20 Камазів, і протягом 4-х днів вивезли ці 5 тисяч тон зерна. Посівна компанія під загрозою’, — заявив в ході мітингу бригадир тракторної бригади ДП ‘Таврія’.

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: